Strona główna forum
Forum
Wszystko o serii 5

[E61] lift Wymiana zagłówków przednich na te z regulacją

Dział dotyczący serii 5-czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.
Wiktor007

Imię: Wiktor
Moje BMW: E61

[E61] lift Wymiana zagłówków przednich na te z regulacją

Postprzez Wiktor007 » 2019-04-12, 13:47

Witam. U siebie w samochodzie posiadam fotele półskóry typu sport. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony mimo iż posiadają jedynie elektryczną regulacje oparcia oraz ustawienia góra dół. Pozostałe regulacje wraz z kołyską wykonuje manualnie. Niestety ale te moje fotele wyposażone są w takie zagłówki że aby zeprzeć na nich głowę musiałbym patrzeć nie na drogę a w sufit. Ostatnio wpadłem na pomysł aby wymienić te moje zwyczajne zagłówki na te z regulacją które mają z boku taki prostokątny przycisk. I teraz moje pytanie czy te zagłówki osadzę w moich fotelach, czy konieczne jest podłączenie ich do zasilania? Na jakiej zasadzie działa w nich regulacja tzn. czy ona jest elektryczna czy też nie? Wiem że te zagłówki są tzw. pirotechniczne. Ogólnie nie zależy mi na poduchach a tylko na tym, bym mógł taki zagłówek ustawić pod swoją głowę.
Wiktor007

Powrót do strony głównej