Strona główna forum
Pozostałe
Zloty

XV Ogólnopolski Zlot BMW 5er

Zloty i spotkania BMW.
Patryk009

Moje BMW: E46 QP

Re: XV Ogólnopolski Zlot BMW 5er

Postprzez Patryk009 » 2018-09-15, 12:08

Na weekendzik jakiś jak najbardziej i ja,tylko nie mam 5tki :P
AUTO DETAILING
-Korekty lakieru
-Powłoki ceramiczne
-Zabezpieczanie i czyszczenie wnętrz.
-Dla forumowiczów RABAT na usługi! Raszyn/Mazowieckie.Zapraszam! :)
https://www.facebook.com/detailclubraszyn/?fref=ts

pstrag

Postprzez pstrag » 2018-09-15, 12:47

mi pasuje,
530d M Pakiet Individual - Sprzedane
330d - Sprzedane
passat - sprzedane
530xd Lci- obecnie

atom1

Imię: Karol

Ostrzeżenia: 1

Moje BMW: E34 520 T

Postprzez atom1 » 2018-09-15, 18:31

tak jest na kazdym forum ze nie mozna 10 osob zgrac, najlepiej wtedy podlaczyc sie pod jakas motoryzacyjna impreze i ustawic obok ;]
" turbo dziura została stworzona by dać szanse V8 "
Kocham amerykańskie wozy https://youtu.be/GKJfU4Fnj-g :DD

czort

Postprzez czort » 2018-09-15, 20:27

DobraMorda napisał(a):Też byłbym na tak, tylko trochę daleko na Mazury:)

jeżeli jesteś na tak, ale to za daleko, to jesteś na nie. :)

Nie zapomnę, jak pierwszy raz pojechaliśmy na Zlot z Karolem i Magdą. Miało byc gdzieś pod Warszawą, wyszło trochę za Toruniem ;) Zlot malina.

Dla mnie najfajniej było w Serpelicach.

Atomek, kiedy wpadniesz na LOW Lublin? Dawno się nie widzieliśmy :)
Zawsze bądź sobą! Chyba, że możesz być batmanem. Zawsze lepiej być batmanem. By Bruce Wayne

Mateusz_175

Imię: Mateusz

Moje BMW: E39 530D sedan Titansilber
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=6 ... ead#unread

Postprzez Mateusz_175 » 2018-09-15, 23:41

czort napisał(a):Ale z czego nie będzie niczego? Panowie, zebrać się, poznać i pogadać możemy i w 10 osób. Ja nie widzę problemu.

Kurde Pawle no nie gadaj prosze Cie.Z tego zlotu niestety nic nie bedzie na to wyglada pomimo dobrych checi Kuby. Kiedyś ludzie się bawili na zlotach do galerii ze zlotów mieli dostęp tylko wybrani ( uczestnicy + i pamietam to jak dzis ). Forum umiera, uzytkownikow co raz mniej grupy na fejsbukach wypieraja fora.
Chetnych brak do udzialu a spoty to sie organizuje na fejsbuku. Ale jezeli nie widzicie problemu to spoko wystarczy popatrzec na grupe e39 na fejsie, ktorzy robia zloty-spoty.
Przepraszam za brak PL znakow komp mi szwankuje.

czort

Postprzez czort » 2018-09-16, 08:04

Mateusz_175 napisał(a):Z tego zlotu niestety nic nie bedzie na to wyglada pomimo dobrych checi Kuby.

Być może. Tutaj zwrócę uwagę na kwestię organizacji większości imprez obecnie. Najpierw są chętni, a gdy przychodzi co do czego, zostaje garstka. Sorry.

Mateusz_175 napisał(a): Forum umiera, uzytkownikow co raz mniej grupy na fejsbukach wypieraja fora.

Tylko popatrzcie jaki syf, chłam i brak poszanowania drugiej osoby panuje na takich grupach. Fora mają jakieś zasady, mają ekipę sprzątającą (czy się to komuś podoba, czy nie) i w ogólnym rozrachunku jakoś to wygląda. Tam, to tylko (sorry za wyrażenie) NAS..AĆ.

Starzejemy się, zmieniamy priorytety a "nowa fala" jaka wchodzi za nami to już stricte pokolenie fb.

Z mojej strony będę popierał (czy może "proposował"?) inicjatywę. Bo od tego się zaczyna.
Zawsze bądź sobą! Chyba, że możesz być batmanem. Zawsze lepiej być batmanem. By Bruce Wayne

DobraMorda

Moje BMW: E34 520i 1992r

Postprzez DobraMorda » 2018-09-16, 09:25

czort napisał(a):

jeżeli jesteś na tak, ale to za daleko, to jesteś na nie. :)

Jedno drugiego nie wyklucza, myślę że nie byłoby to dużym problemem:)
osobiście wolę dosyć 'kameralny' klimat tego forum, niż grupy na Facebooku, pełne kretynów i półmózgów oraz wiecznych daremnych przegaduszek

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Benyo

Imię: Kuba

Moje BMW: BMW E39 540i
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=69762

Postprzez Benyo » 2018-09-16, 14:28

Propozycja zorganizowania zlotu na mazurach padła z mojej strony nie dlatego, że nie chce mi się jechać w Polskę (nie miałem problemu, by na eventy jeździć od siebie nawet do Kielc czy Bałtowa) lecz dlatego, że uważam, iż mazury to fantastyczny, piękny region, który ma wiele do zaoferowania. Staram się promować wśród ludzi moje okolice a czas pokazuje mi tylko, że wiele osób z którymi na ten temat rozmawiałem nawet jeszcze tu nigdy nie było. :) Dlatego między innymi chcę abyście poznali przy okazji mazury z tej dobrej strony.

Patryk009 napisał(a):Na weekendzik jakiś jak najbardziej i ja,tylko nie mam 5tki :P

To w niczym nie przeszkadza, liczy się dobre towarzystwo. :)

czort napisał(a):jeżeli jesteś na tak, ale to za daleko, to jesteś na nie. :)

Wygrałeś :P

Mateusz_175 napisał(a):Forum umiera, uzytkownikow co raz mniej grupy na fejsbukach wypieraja fora.
Chetnych brak do udzialu a spoty to sie organizuje na fejsbuku. Ale jezeli nie widzicie problemu to spoko wystarczy popatrzec na grupe e39 na fejsie, ktorzy robia zloty-spoty.

Z jednej strony racja, popieram i sam twierdzę, że bmw5er.pl to nie to samo forum tętniące życiem, gdy się tu rejestrowałem. Ale sporo racji ma też czort - wystarczy wziąć pierwszą lepszą grupę na fb i zobaczyć ile tam jadu, bałaganu, "znawców", obelg. Prędzej wygrasz 6stkę w totolotka niż znajdziesz jeden komentarz bez jakiegoś błędu, niekaleczący naszego pięknego języka.

czort napisał(a):Być może. Tutaj zwrócę uwagę na kwestię organizacji większości imprez obecnie. Najpierw są chętni, a gdy przychodzi co do czego, zostaje garstka. Sorry.

Tak właśnie niestety bywa, ale wierzę, że wystarczy dobrze rozpromować.

czort napisał(a):Z mojej strony będę popierał (czy może "proposował"?) inicjatywę. Bo od tego się zaczyna.

Dzięki! :ok:

DobraMorda napisał(a):osobiście wolę dosyć 'kameralny' klimat tego forum, niż grupy na Facebooku, pełne kretynów i półmózgów oraz wiecznych daremnych przegaduszek

Popieram, wolę mniejsze grono ale "swojskie".

--------------------------------------------------------------------------------------
Wciąż jestem gotowy podjąć się organizacji wszystkiego na tip-top, od początku do końca, z ugoszczeniem Was jak należy. Nie mogę porozumieć się tylko w tej kwestii z Adamem, adminem naszego forum. Nakreśliłem mu ogólny zarys planu imprezy, jak bym to widział i... cisza.

Potrzebuję wyraźnej zgody - "Tak, zajmij się tym", a ruszę z kopyta, podowiaduję się wszystkiego i przedstawię Wam plan, jak miałoby to wyglądać (co oczywiście do momentu ustalenia wszystkiego z Wami nie byłoby wiążące). Czekam do tego momentu na decyzję ponieważ nie chcę robić niczego bez zgody administracji, co powinno się szanować, jednakże chciałbym uniknąć też sytuacji w której poświęcę mój czas na jeżdżenie i negocjowanie warunków itp. a koniec końców usłyszę, że zlot się nie odbędzie. :) Odnośnie organizacji chciałbym pomyśleć o wszystkim, tj. zapewnić Wam należyty komfort noclegowy ale i swobodę, wyżywienie jak i atrakcje (pierwszym pomysłem który przyszedł mi od razu do głowy to rejs promem).

Nie chcę na tym zarobić ani złotówki. Jestem takim człowiekiem, że lubię integrację, a mamy tu pełno fantastycznych osobistości. Chciałbym sprawić, by użytkownicy się trochę zżyli przy okazji wypoczynku. :)

Pozdrawiam
Kuba
Obrazek Obrazek

Mystic888

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=10339

Postprzez Mystic888 » 2018-09-16, 17:59

Temat zlotu - jedzie 100 osob
Zapisy - jedzie 80
Wplaty zaliczki - jedzie 30
Zlot - dociera 20.

Jak to dobrze rozegrasz, bedzie dobra pewna ekipa i pasujacy termin to moze nawet bym sie przejechal :P
BMWE34byMlody napisał(a): a tu czuje się jak na syndykacie każde auto musi być takie samo felgi wszyscy takie same trochę to jest śmieszne .
Co to jest wieś tuning poszerzenia od muska to wieś tuning czy znaczek M na klapie tak jak połowa syndykatu ma .

Chmielu

Moje BMW: bmw 535d

Postprzez Chmielu » 2018-09-16, 18:27

Dokładnie jest niestety jak napisał Mystic888 Początek zlotu jadą wszyscy dochodzi do płacenia zaliczek zostaje 20osób

Ja też zauważyłem że Forum ucichło, mało się dzieje, Kiedyś tak myślałem co ze zlotami się stało .... Dlaczego nie ma ,

Ja pamiętam czasy jak Zloty organizował Kucharz Było tak że Ludzie bili się o miejsce ... do 1h było chyba z 50 osób zapisanych

czort

Postprzez czort » 2018-09-16, 19:26

Chmielu napisał(a):Ja pamiętam czasy jak Zloty organizował Kucharz Było tak że Ludzie bili się o miejsce ...

Nie ma znaczenia kto organizował zloty, inne czasy.

Ja wolę 10 konkretnych osób,zamiast bandy osób przypadkowych.

atom1

Imię: Karol

Moje BMW: E34 520 T

Postprzez atom1 » 2018-09-16, 20:35

ustalac termin i miejsce i niech sie pisza ludzie, bedzie tak jak wyzej napisane ale ktos zostanie
" turbo dziura została stworzona by dać szanse V8 "
Kocham amerykańskie wozy https://youtu.be/GKJfU4Fnj-g :DD

PL Doughnut

Moje BMW: f10 530iA M Sport Pack

Postprzez PL Doughnut » 2018-09-16, 20:57

czort napisał(a):

Troché to słabe jest.

Regards
Obrazek

Mystic888

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=10339

Postprzez Mystic888 » 2018-09-17, 09:15

PL Doughnut napisał(a):
czort napisał(a):

Troché to słabe jest.

Regards

Ale ma 100% racji.
BMWE34byMlody napisał(a): a tu czuje się jak na syndykacie każde auto musi być takie samo felgi wszyscy takie same trochę to jest śmieszne .
Co to jest wieś tuning poszerzenia od muska to wieś tuning czy znaczek M na klapie tak jak połowa syndykatu ma .

Poprzednia strona

Powrót do strony głównej