Strona główna forum
Reklama
SILESIA PARTS ---->> www.ASO-BMW.pl

SERDECZNIE WITAMY I PRZEDSTAWIAMY SIĘ

Sklep Online z częściami oryginalnymi i zamiennymi do każdego BMW !!!

Moderatorzy: mibhell, Jeztom

mibhell

SERDECZNIE WITAMY I PRZEDSTAWIAMY SIĘ

Postprzez mibhell » 2010-02-01, 00:48

Witajcie na imię mam Michał i razem z Pawłem tworzymy firmę Silesia Parts.
Nasza przygoda z motoryzacja trwa juz kilka dobrych lat, niektórzy znają nas z rożnych for internetowych, ze zlotów BMW lub/i osobiście.

Ta przygoda przejawiała się w posiadaniu paru aut, pisze o tych bardziej udanych przejawach ;)

Moje pierwsze wymarzone auto to BMW E30 którego szukałem przez tydzień w Berlinie a nad rozstaniem z którym ubolewam do dziś.
BMW E30 318iA 1990
Obrazek
Obrazek
Było w bardzo bogatej wersji jak na E30 m. in z klimą i siedzeniami w skórze i grzaniem. Było to takie BMW jak chciałem mieć czyli czarne coupe, miało jednak niestety 2 wady a mianowicie cierpiałem na niedostatek mocy a do tego było w automacie co dodatkowo potęgowało niedobór mocy i zabaw jakie miały płynąć z posiadania auta tylnonapędowego.

W związku z doświadczeniami z pierwszym autem poszedłem w ekstremum jakim w tym czasie było dla mnie BMW serii 7.
BMW E32 735iA 1992
Obrazek
Obrazek
To auto rozkochiwało mnie w sobie z każdym dniem wspólnej znajomości, było przebogato wyposażone, na niedobór mocy nie mogłem narzekać i nawet przywyknąłem do automata który z biegiem czasu zacząłem nawet doceniać, oswobadza on jedną rękę która może nam się przydać do rozmów telefonicznych bądź trzymania partnerki za kolano ;) To auto dało mi dużo radości z jazdy!

Niestety pogorszenie warunków zatrudnienia spowodował że przyszedł czas rozstania.
Zacząłem więc szukać czegoś co osuszy mi łzy po rozstaniu z poprzedniczką a najlepiej do osuszania jak się okazało w nie wiele gorszym pędzie nadaje się, bo jest ze mną aktualnie - venturion.
VW VENTO VR6 1994
Obrazek
Możliwość pomachania biegami, dźwięk silnika, twardość gokarda, to znacząca ale dość ciekawa zmiana po kilku dobrych latach jazdy w automacie, ponadto przyzwoite osiągi dają rade ucierać nos dużo droższym autom co nie ukrywam cieszy ;)

Reasumując.
Bardzo miło mi gościć na Waszym forum!

Pozdrawiam
Michał

Jeztom

Postprzez Jeztom » 2010-02-01, 00:49

Tak jak Mibhell napisał, z niektórymi sie znam z internetowych for, ze zlotów lub osobiście, chcemy tez podziękować za stworzenie możliwości zaistnienia naszej firmy na forum.

Jako że to forum motoryzacyjne to krótka historia posiadanych aut o których warto cos napisac, o tych co nie warto nie wspominam :)

Pierwszym było E30 324TD Touring 1992 rok

Z wyposazenia niecodziennego posiadała:

Tempomat, wycieraczki reflektorów, Check i średni BC, Szyberdach, szperę fabryczną .

Autko które przez ok 2 lata uzytkowania nie przysporzyło niemalże żadnego problemu. Przez ten czas intensywnego eksploatowania wymieniony został akumulator, rozrusznik i łącznik stabilizatora, to tyle z tego co pamiętam. E30 zawsze będę wspominał wyśmienicie jak i ten silnik.

Kilka fotek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Po E30 i dieslu przyszedł czas i możliwosci szaleństwa, czyli calkowitej odmienności.

Zakupione zostało BMW Serii 7 model E32 735iA INDIVIDUAL, rocznik 1989.
Z wyposazenia niestandadowego miała :

- Wnętrze INDIVIDUAL tj. Niestandardowa skóra w wersji Havana Buffalo Lether, całe wnętrze dopasowane kolorystycznie pod skórzana tapicerkę która była na fotelach, kanapie, boczkach drzwi, mieszek hamulca ręcznego. Wykładzina pod kolor skóry, boczki, deska rozdzielcza, dywaniki oryginalne tez pod kolor tapicerki, kolor pasów z tyłu i z przodu pod kolor wnętrza.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Reszta to standardowe wyposazenie zawierające m.in.

- podgrzewaną przednią szybę
- Poduszka powietrzna pasażera
- ABS
- Tempomat
- Lusterka ster elektrycznie i podgrzewane
- Elektr. sterowane wszystkie szyby
- Centralny zamek
- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa

Zewnętrznie żadnych fajerwerków i tak tez miało być. No może oprócz felg dedykowanych do tego modelu firmy AC SCHNITZER 17"/8,5" ET-13

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Niestety autko trzeba było sprzedać po 2,5 roku eksploatacji z różnych względów. Musze napisac że e32 chyba juz na zawsze zostanie w pamieci jako niesamowite auto pod kazdym względem, najfajniejsze jakie miałem i chyba zadnego nie będe wspominal z taka nostalgią.

po krótkiej przerwie wrociłem znów do BMW :D

Obrazek

Wyposazenie jak to na E30 średnie:

- Wspomaganie :D
- Szyberdach
- Check Control
- Elektryczne lusterka
- Elektryczne szyby przód
- Grzane lusterka i zamek...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety ale E30 trzeba było sprzedac, jednym z powodów było to że wkrotce urodzi nam się drugie dziecko (planowane urodziny - koniec lutego ) :D

Miało byc E39, ładne E39, ale ze ładne E39 z dobrym silnikiem i w dobrym roczniku kosztuje swoje pieniądze, a w międzyczasie pojawil sie projekt uruchomienia firmy to i budżet na zakup auta się pomniejszył. Chcielismy cos komfortowego, nei małego, w dobrym wyposazeniu, na drogach niecodziennego i mimo dziwnych opinii zawsze chciałem ten model szczegolnie posiąść -zdecydowalismy sie na zakup Alfy Romeo 166 2.4JTD 2000 rok. Foty poniżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Auto posiada na wyposażeniu niemal wszystko co ten model może posiadac:

Air Bagi
Fotele i skorę MOMO
elektryke szyb, foteli, grzanie foteli
Tempomat
NAVI
Telefon
Podgrzewane szyby przednia, tylnia i lusterka
Roleta tylniej szyby
Fabryczne audio BOSE składające sie z 10-ciu glosników - niestety trzeba je podleczyc trochę bo wypierdziały się z leksza :)
TCS, ABS itd

Posiadam je 2,5 miesiaca i jak do tej pory jestem z niej bardzo zadowolony :) (odpukać)

kolejen auto jakie chodzi mi po głowie, ale tylko jako drugie to JEEP CHEROKEE, zapakowac dzieciaki, zabrac towarzyszy przygód w zabawę w wyciaganie z błota, porozbijac namioty i przy ognisku nastraszyc dzieciaki opowieściami o tym co się dzieje z silnikiem gdy lejesz tani olej lub robisz odcinke o 20 min za długo ;) :D

Więc witamy wszystkich i życzymy tanich zakupów :)
http://www.aso-bmw.pl
http://www.facebook.com/ASOBMW

Zgarnij rabaty -> zarejestruj się w sklepie i na FB, oraz zapoznaj się z programem "Dodatkowe rabaty za plecenia" - ZAPRASZAMY

sister darex

Postprzez sister darex » 2010-02-01, 18:39

Witam ziomali z Żor :D :drunk: 8)

Fasola

Postprzez Fasola » 2011-08-02, 09:39

a ja chciałem napisać opinie o silesia parts :)

Zakupiłem niemal cały zawias przód i tył Lemforder plus gumy do mojego e39

super obsługa części takie jakie miały być cena przyzwoita przesyłka szybka

ogólnie polecam i mam nadzieje ze nie prędko coś zamówię ale jeżeli będzie potrzeba to zawsze SILESIA PARTS :)
TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX,

PO CO NA RĘCZNYM

JAK MOŻNA DAĆ W PIZ..

Jeztom

Postprzez Jeztom » 2011-08-02, 10:20

A podziękowali :)
http://www.aso-bmw.pl
http://www.facebook.com/ASOBMW

Zgarnij rabaty -> zarejestruj się w sklepie i na FB, oraz zapoznaj się z programem "Dodatkowe rabaty za plecenia" - ZAPRASZAMY

woz

Re: SERDECZNIE WITAMY I PRZEDSTAWIAMY SIĘ

Postprzez woz » 2013-11-26, 21:25

WItam.

Dorzuce swoje 5gr..

Dotarla do mnie paczka z Silesia Parts. Zamowilem sprezyny - 60/40 - zaplacilem przelewem od razu po zamowieniu (sprezyny + 18zl przesylka). Na drugi dzien e39 siadlo. Okazalo sie ze czujnik polozenia walu padl, wiec domowilem u nich czujnik. Rowniez przelew za czujnik + przesylka. Dzwonila do mnie Pani i spytala, czy zalezy mi na czasie, czy ma na drugo dzien, kiedy beda mieli czujnik, wyslac wszystko jedna paczka. Powiedzialem, zeby puscili jedna.

Dzisiaj dotarla. Sprezyny i czujnik walu korbowego...i woreczek z 18zl w srodku za jedna przesylke (dwie rzeczy poszly w jednej paczce wiec placilo sie tylko raz). Szacun.

Pozdr ;)
the sweet sound of V8...

mibhell

Postprzez mibhell » 2013-11-30, 11:06

Dziękujemy WOZ za zakupy i zapraszamy w razie potrzeby ;)

Silesia Parts

Imię: Ania

Moje BMW: szukam

Postprzez Silesia Parts » 2013-12-12, 13:27

Obrazek
www.ASO-BMW.pl
www.facebook.com/ASOBMW

Zgarnij rabaty -> zarejestruj się w sklepie i polub nas na FB, oraz zapoznaj się z programem "Dodatkowe rabaty za polecenia" - ZAPRASZAMY

mibhell

Postprzez mibhell » 2013-12-20, 15:26

Witajcie!
Harmonogram na okres międzyświąteczny i nasza Świąteczna PROMOCJA www.ASO-BMW.pl

Obrazek

mibhell

Postprzez mibhell » 2014-04-19, 09:45

Obrazek
Z pozdrowieniami zespół www.ASO-BMW.pl

Dexter528i

Postprzez Dexter528i » 2014-04-22, 20:01

Znam gości od lat (będzie już prawie 10 lat :shock: )
Działaliśmy na paru forach. Na jednym tworzyliśmy GTW ( Grupę Trzymającą Władzę ;) )
Były zloty, spoty i :drunk: ;)
Później (2006/2007rok) forumowe losy się rozeszły. Zacząłem działać i współtworzyć e12-e28.pl ( od 11 lat jestem użytkownikiem tylko i wyłącznie E28 jeśli chodzi o BMW)

Kupowałem u nich parę rzeczy. Wiem też, że chłopaki ode mnie (e12-e28.pl) brali części z silesia-pats i chwalili ceny, i obsługę
.
Pozdrawiam.
Dexter528i
Obecnie jeżdżący 518 bez "i" :P

mibhell

Postprzez mibhell » 2014-04-23, 11:30

Siemka Dexter,

Kope Lat chciało by się rzec ;)
Zapraszamy na kawę do SP jak będziesz w pobliżu ;)

pzdr

mibhell

Postprzez mibhell » 2014-12-13, 09:58

Obrazek

mibhell

Postprzez mibhell » 2015-12-23, 10:07

mibhell

Postprzez mibhell » 2016-12-23, 10:34

Powrót do strony głównej