Strona główna forum
Pozostałe
Dział uśmiechniętej gęby ;)

Dowcipy

Dowcipy, klipy, zdjęcia itd. itp.
Czyli Humor ;)
DAREX

Moje BMW: http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=33559

Dowcipy

Postprzez DAREX » 2007-08-17, 20:19

W tym temacie zamieszczamy po prostu dowcipy :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2011-04-02, 14:16 przez DAREX, łącznie edytowano 2 razy

KRISTG77

Postprzez KRISTG77 » 2007-08-18, 06:32

65-letnia kobieta przychodzi do lekarza i mowi: Panie doktorze, kiedys mialam cycki jak dzwon, sprezyste i twarde a teraz-i tu sciaga koszule, a cycki zwisaja do dolu, pomarszczone. Co zrobic, by miec takie jak kiedys, a na operacje plastyczne to kasy nie mam. Lekarz pomyslal, przeciez nie powie, ze juz zawsze takie bedzie miala, wiec wymyslil i mowi: Dokladnie o godz. 19 kazdego dnia nalezy masowac piersi rekoma i spiewac: "Rozkwitaja paki bialych roz...". Kobieta wiec codziennie masuje i spiewa az tu razu pewnego wybrala sie do stolicy pociagiem. Dochodzi godz. 19 a tu w przedziale tlok, nie ma jak masowac, wychodzi do wc a tam zajete a tu juz 19 za chwile. Patrzy a w jednym przedziale siedzi samotnie staruszek cos okolo 80-tki. Weszla do przedzialu, koszula do gory i masuje piersi podspiewujac:
"Rozkwitaja paki bialych roz"... Na to staruszek rozpinaj rozporek, wyciaga interes i zaczyna sie masturbowac podspiewujac: "O moj rozmarynie rozwijaj sie...."

BODZIOTG77

Postprzez BODZIOTG77 » 2007-08-18, 06:37

Spotykają się dwie nielubiące się sąsiadki:
- A cóż to, źle się pani dziś czuła, pani Kowalska? Chorowała pani w nocy? -pyta jedna z nich.
- Skąd to pani do głowy przyszło? - odparskuje druga.
- No bo widziałam, jak o drugiej w nocy wychodził od pani z klatki lekarz z naszej przychodni.
- Droga pani Wiśniewska - odpowiada tamta, cedząc powoli słowa. Jak od pani w każdy piątek wychodzi o świcie pewien przystojny oficer w mundurze pułkownika, to ja od razu nie wrzeszczę na całe gardło, że wybuchła III wojna światowa.
Obrazek

jerzy

Postprzez jerzy » 2007-08-18, 14:58

-przychodzi baba do lekarza z korą w pupie, a lekarz sie pyta ,co pani jest , a ona mówi MANAM :-) :-) :-)
dlaczego pijesz i jedziesz , a nie potrafisz palić i latać-cyt.

dajan

Postprzez dajan » 2007-08-20, 22:42

na dworcu PKP przy kasie stoi policjant i mówi - proszę jeden bilet do Rabce !
a kasjerka - panie nie mówi się "RABCE" tylko "RABKI" !!!!!!!
a była pani kiedyś w RABKI ? pyta policjant

Helberstam

Postprzez Helberstam » 2007-08-24, 14:47

- Na jakie trzy strefy okupacyjne zostanie podzielony Irak po wojnie?
- E 98, E 95 i Diesel.
Obrazek

"Nie przystosowany do życia w społeczeństwie"
"chamski egoista i samolub"

KRISTG77

Postprzez KRISTG77 » 2007-08-27, 22:07

Dorastająca wnuczka wybiera się na prywatkę.
- I jak wyglądam, babciu?
- Ślicznie, ale chyba zapomniałaś włożyć majteczki?
- A czy babcia jak idzie na koncert to wkłada watę do uszu?

Przemek

Postprzez Przemek » 2007-08-28, 01:10

hehe

znacie najlepszy środek antykoncepcyjny??

......

środek dupy :)

Biedron

Postprzez Biedron » 2007-08-29, 20:47

Idzie zając przez las i śpiewa: zrobilem to z lwica, zrobilem to z lwicą
Słyszy to niedżwiedź podchodzi do zająca i mowi mu: nie mów tak zając bo jak lew to usłyszy to ci nogi z dupy powyrywa
Zając na to : terefere i dalej swoje wtem spotyka lwa który słysząc wszystko zaczyna go gonić.Zając ucieka przez łąkę - lew za nim, przez krzaki- lew za nim, przez rzekę-lew za nim.Wtedy zając zauwarzył szczelinę między korzeniami i dalej do niej -lew za nim ale się zaklinował i ani w jedną ani w drugą stronę.Zając zatrzymał się obejrzał lwa podszedł i mówi: No teraz to mi już nikt nie uwierzy.

EDIT BODZIO nie uzywaj przeklenstw (poprawilem tekst
Ostatnio edytowano 2007-08-29, 21:20 przez Biedron, łącznie edytowano 1 raz

KRISTG77

Postprzez KRISTG77 » 2007-09-04, 22:00

- Proszę pani, ja się w pani chyba zakochałem - mówi dziesięcioletni Jasiu.
- Przykro mi Jasiu, ale ja nie lubię dzieci.
- A kto lubi, będziemy uważali.

jerzy

Postprzez jerzy » 2007-09-15, 19:24

-dwa ślepe konie rozmawiają ze sobą, i jeden do drugiego mówi, słuchaj moze w przyszłym roku wystartowalibyśmy w WIELKIEJ PARDUBICKIEJ , drugi odpowiada , nie widze przeszkód pzdr :) :) :)
dlaczego pijesz i jedziesz , a nie potrafisz palić i latać-cyt.

dajan

Postprzez dajan » 2007-09-15, 21:18

dwóch kumpli w knajpie rozmawiają przy piwie o niczym wkońcu jeden do drugiego z taką nieśmiałością pyta :
-ty z żoną próbowałeś kiedyś do drugiej dziurki ?
-coś ty !!!! żeby zaszła w ciąże ??????

dajan

Postprzez dajan » 2007-09-16, 11:54

dwóch gości w knajpie kłócą się o to czy czarnulka w drugim koncie sali ma :
pierwszy mówi "to są czarne koronkowe majteczki"!!
drugi - "nie , to są czarne kręcone włoski a majtek niema" !!!!!!!!!!
i tak w kółko aż w końcu wołają kelnera i mówią : panie kelner założyliśmy się o flacha i prosimy pana by podszedł pan tam bliżej i sprawdził czy to majtki czy włosy !!!!!
kelner poszedł i wraca z taką zadowoloną miną : FLACHE WYGRYWAM JA !!!! bo to ani włosy ani majtki - TO SĄ MUCHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

dajan

Postprzez dajan » 2007-09-19, 21:38

pani w szkole w związku z Dniem Matki kazała napisać wypracowanie takie by zawierało słowa " matka jest tylko jedna" na drugi dzień prosi by dzieci przeczytały co napisały : Marysia czyta : kocham mame i podaruję jej kwiatki bo matka jest tylko jedna !
dobrze a może Jasiu przeczyta co napisał ?
więc Jasiu czyta : przychodę ze szkoły do domu a tu przy stole piją ; matka , ojciec , wujek Zbyszek i nasz sąsiad . Przechodza obok nich i mama mówi : Jasiu idz do szafki i przynieś nam wódki , są tam dwie butelki !
Więc ida , otwieram szfkę a tam tylko jedna więc wołam : MATKA !!!! JEST TYLKO JEDNA !!! :D

Biedron

Postprzez Biedron » 2007-10-04, 17:44

Pracownik agencji reklamowej wychodzi z pracy do domu, o 16-tej. Koledzy dziwnie na niego patrzą ale nic nie mówią. Na drugi dzień znowu wychodzi do domu po 8 godzinach. Koledzy patrzą z niesmakiem ale milczą.
Trzeciego dnia wybija 16-ta, koleś pakuje manele i zabiera się, do wyjscia. Koledzy nie wytrzymują.
- A ty co kurcze! My tu zapitalamy jak osły po 16h a ty sobie do domu idziesz?
- Ale... ale.. ja mam urlop...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pracownik często spóźniał sie do pracy, bo zasypiał. Kierownik zagrozili chłopu zwolnieniem i biedak kupił sobie kilka budzików. Któregoś dnia budzi sie rano 8:15 (do pracy ma na 8-mą), bo budziki nawet nie gdaknely. Przerażony leci do sąsiada - dentysty i mówi:
- Rwij pan 4 zęby z przodu i pomaż pan mi twarz krwią, powiem, że miałem wypadek.
Po zabiegu, pyta dentysty ile sie należy, ten mówi 400 zł. Gość zdziwiony mówi, że normalnie jest 40 zł. od sztuki, dentysta na to:
- No tak ale dziś jest niedziela...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jaką załatwić:
- Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chlopak i pije....
- A co on potrafi?
- No murować umie, podstawówkę skończył...
- A to mamy: murarz, 4000 na rękę...
- Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma?
- No jest jeszcze pomocnik murarza, 3000 na rękę....
- No ale 3000? Toż przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło?
- 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć...

art 1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza.

art 2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś cię stuknie z boku.

art 3. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar .

art 4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia.

art 5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowana dla przeciętnych kierowców. Prawdziwy kierowca dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu.

art 6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto.

art 7. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABS ćwiczymy rozciąganie nogi.

art 8. Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego, a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą.

art 9. Pamiętaj, że wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta.

art 10. Zauważ, że jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.

art 11. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMSa, jedząc hamburgera, pijąc colę i zmieniając CD to nigdy nie zostaniesz sales representative.

art 12. Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegajacym drogę.

art 13. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych.

art 14. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to aby ułatwić ci życie, ale po to by pokazać, iż odpowiednie służby sa na bieżąco z postępem technicznym.

art 15. Pamiętaj, że zmienne warunki pogodowe nie sa w żadnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Sa one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz medycznym.___

Następna strona

Powrót do strony głównej