Strona główna forum
Pozostałe
Rozmowy Kontrolowane

Jednym słowem-czyli krótko, zwięźle i na temat.

Wszystko co nie dotyczy serii 5 i nie koniecznie ma związek z motoryzacją ;)
Czyli tzw. Pogawędki!
czort

Re: Jednym słowem-czyli krótko, zwięźle i na temat.

Postprzez czort » 2022-06-26, 19:35

lincoln napisał(a):to źle, dobrze, czy zaskakujące?

używając nomenklatury fejsubokowej, powiedział bym "To skomplikowane" :D Barwna postać, nie było mi dane poznać na żywo, obrażał się na mnie chyba z 10 razy, ale zawsze się odbrażał. Ostatnio obraził się na dobre, ale z fejsbukła mnie nie usunął :D

maciekpkow

Moje BMW: F06 640xd
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=7 ... ead#unread
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=73&t=44915
BYŁA 540: http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=10983

Postprzez maciekpkow » 2022-06-26, 19:39

czort napisał(a):z fejsbukła mnie nie usunął :D

Brawo on ;)

czort

Postprzez czort » 2022-06-27, 12:43

Brawo on

Przypominam Ci, że Ty mnie jeszcze nie zaprosiłeś do znajomych :D

maciekpkow

Postprzez maciekpkow » 2022-06-27, 13:31

czort napisał(a):
Brawo on

Przypominam Ci, że Ty mnie jeszcze nie zaprosiłeś do znajomych :D

Nie wiem jak to się robi bo nie używam...prawie nie mam fejsa :P

Randall

Postprzez Randall » 2022-06-27, 16:30

Odkąd nie mam fejsa i reszty tego syfu jestem szczęśliwszym człowiekiem :)

czort

Postprzez czort » 2022-06-27, 20:06

Nic nie tracicie. W zasadzie to mam kilka osób od nas z forum i tak dowiaduje się co u nich. Pamiętacie kwk222? to żarty nam serwuje codziennie i ma dalej tego Merca w trumnie. Na zlotach jak byłem to była taka bardzo wesoła para Mufinków. Ostatnio patrzę Mufinka wyszła za mąż, ale ów mąż nie przypomina mi wcale Mufinka.
Kilka osób wypowiada się w temacie covidu, polityki i wojny, ale tutaj nie będę podawał przykładów.

Randall

Postprzez Randall » 2022-06-27, 22:10

Ja swego czasu też udzielałem się w tym kabarecie ale dałem sobie spokój - jedno wielkie zawracanie dupy i strata czasu. A jak coś konkretnie trzeba ogarnąć albo jakiś przypał to nagle z większością skontaktować się nie można, choć każdy chodzi non-stop ze ślepiami w różnych ekranikach. Mało mnie dziś interesuje kto gdzie jest, co jadł i czy ma 400 czy 800 koni pod maską. Doceniam swoje życie i nie czuję potrzeby afiszowania się z nim. Przeraża mnie trochę skala patologii w internecie ostatnimi czasy i to jaki hajs ludzie na niej robią, o wpływie na gówniaków nie mówiąc.

maciekpkow

Postprzez maciekpkow » 2022-06-28, 08:10

Randall w pełni się zgadzam z tym co napisałeś :ok:

czort

Postprzez czort » 2022-06-28, 12:58

Randall napisał(a):A jak coś konkretnie trzeba ogarnąć albo jakiś przypał to nagle z większością skontaktować się nie można

Ze swojej strony mam odmienne doświadczenie, ale to może kwestia znajomych. Jeszcze nigdy nikt mi nie odmówił pomocy, z tego co pamiętam ja też chyba nikogo nie zbyłem. Wiadomo, że nie prosisz o Bóg wie co.

Randall napisał(a):Mało mnie dziś interesuje kto gdzie jest, co jadł i czy ma 400 czy 800 koni pod maską. Doceniam swoje życie i nie czuję potrzeby afiszowania się z nim. Przeraża mnie trochę skala patologii w internecie ostatnimi czasy i to jaki hajs ludzie na niej robią, o wpływie na gówniaków nie mówiąc.

pod tym podpisuje się obiema rękoma.

Uważam, że każda technologia użytkowana z rozsądkiem nie szkodzi. Podobnie jak te wszystkie Netflixy itp. Można coś obejrzeć, ale nie zarywać nocy bo "mnie serial wciągnął".

Randall

Postprzez Randall » 2022-06-28, 15:17

Nawet nie chodziło mi o jakąś pomoc czy coś, napisałem ogólnikowo o różnych sytuacjach. Ludzie to inna kwestia, ja niestety mam wrażenie, że to, co miało ich do siebie zbliżyć zadziałało odwrotnie (w większości). Zauważam, że w miarę jak przybywa mi lat tym mniej z technologii korzystam :P Już nawet sms praktycznie nie piszę, bo mi się nie chce - wolę zadzwonić. I w sumie to tylko do tego + czasem aparat używam ostatnio tel. :) Ale ja gaduła jestem - jakoś wiosną pobiłem swój rekord czasu trwania rozmowy telefonicznej - z 4 na 6h : D

lincoln

Imię: Przemooo

Postprzez lincoln » 2022-06-28, 18:26

czort napisał(a):używając nomenklatury fejsubokowej, powiedział bym "To skomplikowane" :D Barwna postać, nie było mi dane poznać na żywo, obrażał się na mnie chyba z 10 razy, ale zawsze się odbrażał. Ostatnio obraził się na dobre, ale z fejsbukła mnie nie usunął :D

Ok, a to E34 to jakiś cud był?

Nigdy nie miałem FB, insta, Messengera itp i nie czuje by coś mnie minęło, kilka for styka, szkoda że ludziom się już tak nie chce pisać...

czort

Postprzez czort » 2022-06-28, 20:12

Randall ja wręcz odwrotnie. Przez robotę nabyłem cholerną niechęć do rozmów telefonicznych. I nie jestem żadnym "słuchawkowym" co dzwonią z "super promocjami". Staram się gadać krótko i rzeczowo, wiadomo że są wyjątki. Ale! Jak kiedyś byłem za granicą to miałem kumpla, który codziennie przez godzinę albo i więcej napierdzielał z dziewczyną, która została w Polsce. Nie podsłuchiwałem, ale czasami słychać było teksty typu "Co mi teraz powiesz?" "I co tam jeeszczeee?" Rozmowa, która powinna zamknąć się w 10 minutach trwała godzinę i kosztowała majątek. Sorry. Ja do swojej wtedy dziewczyny a obecnie żony, dzwoniłem rzadko. Ale napisałem jej kilka listów. Sądziłem, że będą szły rok, a w kilka dni były na miejscu.

lincoln napisał(a):Ok, a to E34 to jakiś cud był?

Nie widziałem na żywo. Wg niego tak, wg innych też.

Fora zdechły. Coś na Subaru się jeszcze telepie. Volvo też zgon.

Randall

Postprzez Randall » 2022-06-28, 21:13

ee nie no takich rozmów to ja nie prowadzę (notabene też mnie wk^rwia słuchanie czegoś takiego z boku i też miałem/mam kumpla co tak właśnie ze swą kochanką potrafił 30min pitolić). U mnie to były wyjątkowe sytuacje na spontanie więc było co przegadać - spotkać nie zawsze się można więc.. Za 1 razem jak spojrzałem na koniec na ekran telefonu to szok bo myślałem że max 1-1,5h minęło, za 2 razem zastał mnie blady świt :) Żeby nie było to raz z kumplem, raz z dziewczyną, byłą tyle gadałem.

lincoln

Imię: Przemooo

Postprzez lincoln » 2022-06-29, 06:28

Mnie rozbraja jak jadę rano do pracy i widzę te same typiary nawijające codziennie koło szóstej przez telefon, kutfa komu o tej godzinie makaron nawijają codziennie?

Problem forum to prawdopodobnie dwie trzy rzeczy:
-trzeba ładować zdjęcia przez zewnętrzne serwery, a nie że click i jest.
-brak "folołersow"
-brak "lajków" lol

Fora są decydowanie lepiej filtrowane z głupich treści i dyskusji, także merytoryczne są dużo lepsze.

Randall

Postprzez Randall » 2022-07-06, 17:28

Koło 6 rano w dużych miastach to pierwsza zmiana korposzczurków. Muszą na szybko przewinąć psiapsiółkom cóż też ciekawego wydarzyło się w ich życiu od godziny 17 poprzedniego dnia. Chociaż potem w robocie i tak cały dzień chodzą z 2 telefonami przy d^pie i jeszcze piszą na skajpie :) Utrudnia to czasem mocno ruch, ostatnio na dwupasmowej części Wilanowskiej mijałem babę, która dobre paręset metrów patrzyła tylko w telefon i kokpit auta (jak sądzę na monitor navi). Chciałem na szybko wbić się przed nią na prawy, ale jak to skumałem to odpuściłem, wolałem jednak zaczekać i zjechać za nią :)

Forum raczej już nie wstanie, platforma zaprojektowana jest typowo pod pecety, a dzisiaj większość robi wszystko co się da na srajfonie. Nawet w gry większość pyka na konsolach. Tylko takie dinozaury jak ja mają jeszcze dużą puszkę na biurku i ubolewają nad cenami RTX'ów ;) No i jak wspomniano wyżej, tutaj kompleksów-leczenie-factor jest 100x mniejszy niż na fb/insta itd. Życie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do strony głównej