Strona główna forum
Pozostałe
Rozmowy Kontrolowane

Wybór alarmu do garażu - na co uważać?

Wszystko co nie dotyczy serii 5 i nie koniecznie ma związek z motoryzacją ;)
Czyli tzw. Pogawędki!
bilon

Imię: Piotr
Moje BMW: E36

Wybór alarmu do garażu - na co uważać?

Postprzez bilon » 2017-08-11, 13:04

Mam garaż, murowany ale drzwi dla kogoś kto bardzo chciałby wejść nie stanowią w zasadzie większego problemu. Dlatego zastanawiam się nad możliwością zamonotwania jakiegoś alarmu. Najlepiej nie drogiego a za razem skutecznego. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

pmpower

Imię: Marcin

Moje BMW: 528i

Re: Wybór alarmu do garażu - na co uważać?

Postprzez pmpower » 2017-08-12, 22:58

satel micra gsm,koszt to okolo 600-700zł taniej,nie ma sensu ,konfiguracja na kabelkach,nie warto instalować nic bezprzewodowego ,syrena ,centralka,czujka, zasilacz,aku,pilot i kabelek do programowania,jeżeli nigdy nic takiego nie montowałeś i nie masz doświadczenia np,co to port COM ,nie lubisz ściągać sterowników,to nie polecam samemu instalacji,choć z odrobina pomocy wszystko się da )
Obrazek

atom1

Imię: Karol

Moje BMW: E34 520 T

Postprzez atom1 » 2017-08-13, 09:13

dokladnie brac sprawdzone marki po przewodzie, wazne zeby mial modul GSM, ustawisz sobie kolejne czujki i dostanies zsms ktora zostala naruszona jak ktos ci wejdzie, a tak sama syrena nie zawsze zrobi robote, do tego sa wiadomosci o stracie zasilania itp
" turbo dziura została stworzona by dać szanse V8 "
Kocham amerykańskie wozy https://youtu.be/GKJfU4Fnj-g :DD

eqeck

Imię: Ernesto

Postprzez eqeck » 2017-08-14, 06:17

Też wchodziłbym w Satel Micra, bo to system który świetnie nadaje się do rzeczy o których piszesz. Stosowany jest w różnego rodzaju garażach, domkach letniskowych i innych małych obiektach. Obsłuży Ci do kilku czujek np ruchu. Ewentualnie elementy ochrony obwodowej (ale tutaj musisz dopytać).
Poza tym Micra to polski produkt, z polskim wsparciem technicznym. Nawet jak wchodzić do jakiegoś obiektu, sklepu to tam w nim jest duże prawdopodobieństwo że będzie właśnie chronił go Satel. Na http://www.ctr.pl/produkty/wszystkie-sy ... index.html znajdziesz specyfikację poszczególnych rozwiązań.

Powrót do strony głównej