Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[AUTA OBEJRZANE- NIEKUPIONE]

BMW e39 Touring 525i Gdańsk Gu90110

Auto nie jest trupem ale z pewnych względów go nie kupiłeś, opisz mankamenty,
W tytule obowiązkowo vin!!!
Regulamin działu
Dział ma na celu opisanie egzemplarzy, które obejrzeliśmy ale z powodu jakiś mankamentów lub np braku kasy nie dokonaliśmy zakupu.
Uwaga nie wklejamy tu typowo aut nie godnych polecenia. Do tego mamy odpowiedni dział.
W tytule obowiązkowo ma znajdować się model, nick sprzedającego albo miasto w którym jest auto oraz vin. W samym zaś temacie jakiś opis auta,wady + zdjęcie, link do aukcji tel do sprzedawcy.
kubik_e28

Imię: Kuba

Moje BMW: E28 & E39

BMW e39 Touring 525i Gdańsk Gu90110

Postprzez kubik_e28 » 2016-12-17, 19:43

Witam,
jakiś czas temu oglądałem na prośbę Bombla e39 Touring
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... 260b627cd4

Ogólnie Auto oglądałem w dość ponury deszczowy dzień,więc mogłem czegoś nie wychwycić,ale ogólnie określiłbym ją jako uczciwa.
Malowane dwoje drzwi i cieniowany błotnik,słupki dach reszt auta w ory lakierze.
Ory szyby . Rdza na tylnej klapie i siłowniki słabo trzymały. Ładne zadbane wnętrze,poza jedną listwą na taśmę nie było do czego się przyczepić.USzczelki nie podarte, osłony progowe również całe.Do auta zimówki na stali,jakieś bez szału.
Poza klapą nie dopatrzyłem się rdzy.
Silnik suchy,ale niestety nie usłyszałem go,bo aku padł,a Panu zepsuł się prostownik i zapraszał w poniedziałek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cena jest do opłat ,szkoda,że nie udało się usłyszeć silnika,ale trzeba przyznać,że auto dość uczciwe ,a na warunki komisowe to w ogóle igła :P

Powrót do strony głównej