Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[KUPIĘ]

E39 530d/530i kombi

Jey

Moje BMW: Jaguar X330

E39 530d/530i kombi

Postprzez Jey » 2018-01-30, 06:47

Witam, powoli rozglądam się za kolejną bawarką i na celowniku znalazło się E39 kombi, ewentualnie E38 (bardzo ewentualnie). W obu przypadkach w grę wchodzą modele po lifcie, na szerokiej nawigacji, koniecznie z dobrym wyposażeniem: skóra (najlepiej coś więcej niż montana), fotele komforty lub komfort + sport, koniecznie w pełnej elektryce z grzaniem i chętnie z masażem, xenon, pdc, elektryczna klapa, podwójne szyby, szyber, multifunkcja + elektryczne ustawianie kierownicy, czujniki deszczu/zmierzchu itp, listwy w środku w drewnie (żadne czarne czy amelinium). Co do koloru, to na pewno odrzucam srebrny i zielony, resztę rozważę, ze wskazaniem na grafit, czarny, granat itp, albo jakiś ciekawy individual. Silniki w E39 2.5 albo 3.0 diesel, benzyny tak żeby miał co najmniej 190-200koni, najchętniej 530 z LPG (540 też nie pogardzę). E38 rozważę wszystko poza 5.4. Musi być automat :) Ogólnie szukam czegoś co wygląda i jeździ, z góry odrzucam wszelkie szpachlowane ulepy, tuningi i tym podobne wynalazki. Wyposażenie nie musi być z godne z vinem, mogą być dokładane rzeczy, byleby to trzymało się kupy i działało. Budżet +/- 20tyś, jestem elstyczny :) Wiem że wydziwiam trochę, ale da się ustrzelić coś co spełnia w miarę moje kryteria, a że czas mnie nie goni, bo auto potrzebuję kupić do wakacji, to wrzucam ogłoszenie już teraz, może ktoś ma coś co się z grubsza wstrzeli w wymagania i zdecyduje się na sprzedaż. Jako że na forum bywam sporadycznie, to zamiast PW preferuję kontakt mailowo: xmetallica@wp.pl albo tel. 536-46-1234.

Powrót do strony głównej