Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[KUPIĘ]

Kupię E39

Andrzej1205

Imię: Andrzej

Moje BMW: E39 540iA touring
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=7 ... 33#p926933

Kupię E39

Postprzez Andrzej1205 » 2016-12-18, 01:06

Witam wszystkich.
Poszukuję E39 ewentualnie E46. Jestem na bieżąco z ofertami allegro, olx, FB i forum.
Jednak może ktoś dopiero myśli nad sprzedażą auta lub zna taką osobę. Szukam ładnego egzemplarza ewentualnie do jakichś poprawek (tzn nie generalny remont połowy auta ;) ) Na zakupy wybieram się dopiero za ok. miesiąc jak przylecę do Polski.

Moje wymagania na tą chwilę
1. Silniki tylko PB najlepiej 3.0, ewentualnie 2.5 192 konie lub 2.8 (gaz LPG jak najbardziej jeśli nie ma z nim problemów miałem auta z LPG i zero problemów)
2. Automat (mieszkam za granicą i autem będzie poruszać się na razie moja narzeczona, nie ma jeszcze dużego doświadczenia więc automat ułatwi sprawę, zresztą mnie też teraz podoba się wygoda tego rozwiązania)
3. Przede wszystkim touring, sedan wchodzi w grę jednak dobrze żeby miał kładzione oparcie lub chociaż hak.
4. Sprawna klima
5. Czujniki parkowania tył ( wolę zminimalizować ryzyko poobijania furmanki przez dziewczynę lol )
6. Ksenony (fabryczne)

Te rzeczy mi do szczęścia potrzebne, kolory wszystkie raczej zaakceptuje, ważne żeby stan był dobry. Nie składany z dwóch i więcej. Dopuszczam malowanie jakiegoś elementu po niegroźnej stłuczce, ale aby było to zrobione estetycznie :ok: Jestem normalny. Przebieg mało istotny. Po pierwsze ważny jest dla mnie stan auta.
Budżet zależny od egzemplarza i stanu. Choć niestety 30tys zł na "perełki" wydać nie mogę :dobani: nie tylko auto potrzebne w domu, a i zakupiony egzemplarz trzeba zawsze poprawić (przynajmniej ja tak robię, wady mnie denerwują, ale tu chyba widzę większość pasjonatów tak ma :drunk: )

Z chęcią pogadam o konkretnym aucie na pw lub poprzez maila andrew120591@gmail.com

Pozdrawiam! :ok:

Andrzej1205

Imię: Andrzej

Moje BMW: E39 540iA touring
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=7 ... 33#p926933

Re: Kupię E39

Postprzez Andrzej1205 » 2017-01-06, 11:06

Temat nie aktualny już do zamknięcia :ok:

Powrót do strony głównej