Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[SPRZEDAM]

[E39] sprzedam BMW 528 + LPG

trucky

Imię: Piotr

Ostrzeżenia: 1

Moje BMW: E39 528 i E46 320Cd

[E39] sprzedam BMW 528 + LPG

Postprzez trucky » 2018-12-28, 12:09

Cześć,

sprzedam BMW 528 z instalacją LPG, 1999 rok. Auto w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbane. Aktualny przebieg 307tys km, ale stale rośnie, używane na codzienne dojazdy do pracy. Auto osobiście sprowadziłem z Niemiec w maju 2015 z przebiegiem 209tys km. Naprawiane były oba tylne błotniki, lewy jeszcze w Niemczech, prawy już w Polsce po obcierce parkingowej (mam zdjęcia do wglądu). Natomiast na początku tego roku została usunięta rdza z nadwozia (zdjęcia do wglądu) oraz zostało w całości polakierowane w oryginalny kolor. Nie mam nic do ukrycia, więc proszę śmiało pytać.

Auto obecnie jest na kołach zimowych 17', letnie 18" (ze zdjęć) z prawie nowymi oponami dokładam do auta. Dodatkowo do auta posiadam oryginalny bagażnik dachowy BMW oraz tłumik końcowy ze stali nierdzewnej Magnaflow (jesli zdążę to zostanie założony).

W aucie znajduje się też fajny system audio (10 głośników Audison, Audio System + dwa subwoofery Focal 25cm) wzorowany na linii M-Audio z BMW M5. System napędzany jednostką z systemem Android + 2 wzmacniacze Rodek oraz kondensator. System wykorzystuje nowe kable (oryginalna wiązka w aucie, w każdej chwili można usunąć i założyć oryginalny), do auta dodaję fabryczną zmieniarkę CD oraz wzmacniacz. Zostało też w całości wygłuszone matami butylowymi Bitmat oraz GMS.

Przednie hamulce zostały wymienione z seryjnych na większe z wersji z silnikiem V8, na nowych częściach oraz zregenerowanych zaciskach. Tył również w całości prawie nowy.

Pełna historia serwisowa auta w moim posiadaniu, do wglądu - zanotowane wszystkie moje wymiany i naprawy.

Numer nadwozia: WBADM51020GS03218

Wyposażenie m.in: klima, ksenon, zawieszenie M-technik (fabryczne), podgrzewane przednie fotele, skórzana kierownica, alarm, fotochromatyczne, podgrzewane, elektrycznie składane i regulowane lusterka, centralny zamek z pilotem, ABS, DSC, 8 poduszek powietrznych. Dołożony M-pakiet oraz dokładka zderzaka wzór Hamann.

Kontakt PW albo tel 662090440

Cena 20 800 PLN - do neogcjacji

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trucky

Imię: Piotr