Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[SPRZEDAM]

[Sprzedam] BMW e39 525tds

Szejn

[Sprzedam] BMW e39 525tds

Postprzez Szejn » 2013-08-23, 13:25

Witam,

Do sprzedania mam BMW E39 525tds. Auto w rodzinie jest od 4 lat. W końcu udało mi się namówić wujka na przesiadkę na e60, dlatego zapadała decyzja o sprzedaży. Wszystko na bieżąco było wymieniane, na zamienniki najwyższej jakości (nie chinole). OC i przegląd do maja 2014r.

Przez ostatni rok zostało wymienionych (nie które rzeczy sam osobiście wymieniałem):
Praktycznie całe przednie zawieszenie (amortyzatory, sprężyny, drążki, łączniki stabilizatorów), tarcze i klocki (przód, tył). Zrobiony został główny mankament tds, czyli pompa wtryskowa jest po regeneracji, posłuży spokojnie przez następne kilka lat. Poza tym takie rzeczy jak: uszczelniacz wału, akumulator, czujnik temp. cieczy chłodzącej no i ostatnio regenerowany był alternator.
Jak widać w auto trochę kasy włożyliśmy i wiele rzeczy ma nowych, dlatego wiemy co mamy i w jakim dobrym jest stanie. Aktualnie zalany jest olej silnikowy Gulf 10w40.

Do zrobienia jest blacharka w kilku newralgicznych miejscach jak na e39 przystało i błotnik lewy przód (przycierka). Zdjęcia wrzucam poniżej.

Auto naprawdę bardzo dobre technicznie i bezawaryjne. Niecały miesiąc temu samochodem tym pojechaliśmy do Chorwacji na wakacje, bezproblemowo pokonał dwa tysiące kilometrów. Dlatego auta jestem pewny, średnie spalanie z trasy 6,5-6,7 ropy na sto.
Cena jaka interesuje wujaszka to 8000 zł. Oczywiście dla forum jakiś rabacik.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W razie czego mogę podesłać więcej fotek dla zainteresowanych.

Zapraszam na oględziny,
Szejn - 781993839
Obrazek

Powrót do strony głównej