Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[NIEPOLECANE SAMOCHODY]

540i OXFORDGRUEN METALLIC - Ostrowiec Świętokrzyski

Zrobiłeś kilkaset kilometrów aby obejrzeć jakiś samochód, który okazał się totalnym szrotem?
Wklej ogłoszenie do tego działu!
5EBA

540i OXFORDGRUEN METALLIC - Ostrowiec Świętokrzyski

Postprzez 5EBA » 2016-12-20, 20:05

ehhh zrobiłem se dziś z kumplem trip i obejrzalem tą 'laleczkę' - https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... yHfnL.html

Opis pojazdu z otomoto
Do sprzedania rewelacyjny model BMW E39 540i z najmocniejszym silnikiem benzynowym V8 z lat 90 o pojemności 4.4 i mocy 286KM. Skrzynia automatyczna w super kondycji, płynnie zmienia biegi, nie szarpie. Silnik bez wycieków, pracuje równo i bardzo cicho na wolnych obrotach, jest niezwykle dynamiczny. W Niemczech BMW miało dwóch właścicieli. Auto bezwypadkowe, na całym aucie jest fabryczna wartość lakieru. Pojazd 100% sprawny technicznie. Całkowicie przygotowany do rejestracji, pozostały koszt rejestracji to 256zł. BMW regularnie serwisowane w ASO. Komplet dokumentów: Wydruki TUV oraz książka serwisowa.
Prawdopodobnie jedna z najbogatszych wersji wyposażenia w oferowanych BMW E39 przed liftem na portalach ogłoszeniowych:

miala być w ori lakierze, bez przygód -a jest: zmieniona maska, błotniki, pas przedni, malowane prawe przednie i tylne drzwi, malowana klapa tylna,
pomijając wiele drobnych pierdół o których koleś z komisu nie wspomniał w rozmowie tel. jak np: brak mozliwsci otworzenia tylnej klapy bez kluczyka
silnik mial być suchy!!! - niestety lało sie ze wszystkich możliwych miejsc, po odpaleniu na zimnym lekko kulała, ale o tym wspominal mi przedajacy mówiąc że "jak sie rozgrzeje już jest ok" niestety po rozgrzaniu bylo tylko gorzej.......
Gdy sie solidnie rozgrzala, ze skrzyni automatycznej zaczely dochodzić dziwne dźwieki na R i na D, prawdopodobnie to konwerter
handlarz widząc co sie dzieje spuscil cene najpierw 14 potem do 13 tysi, ale podziekowaliśmy i nie skorzystalismy z tej promocji.... :suchy:

na fotelu była kartka z ogłoszeniem do sprzedaży z ceną UWAGA --- 18900 :tak:
takie to perełki z dojczlandii....

pozdro

ANGLIK

Ostrzeżenia: 2

Moje BMW: 645Ci
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=72649
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=6 ... ead#unread

Re: 540i OXFORDGRUEN METALLIC - Ostrowiec Świętokrzyski

Postprzez ANGLIK » 2016-12-20, 21:38

kup 540i i przerób sobie fabryczny m-pak tak jak zrobiłeś z 530i
na ebay lub autotrader poszukaj sobie i ci ściągne bez problemu , w dowodzie w v5 wpisze ciebie w anglii i będziesz miał na siebie wóź
WSZYSTKIE CZĘŚCI BMW E39 E46 M-PAKIET M52 M54 M62 GWARANCJA TEL 730 47 67 67 Obrazek

5EBA

Postprzez 5EBA » 2016-12-20, 22:10

za stare bryki na przekładke ;) poza tym koszt przelożenia R6 a V8 to raczej 2 inne tematy

pozdro

tomgtdek_69

Moje BMW: E39 540IA

Postprzez tomgtdek_69 » 2016-12-20, 22:45

Od dłuższego czasu coraz mniej zaglądam do świata motoryzacji, ale coś mi świta że v8 w angliku miało rozrusznik z drugiej strony. Jak to się ma do przekładki?

kubik_e28

Imię: Kuba

Moje BMW: E28 & E39

Postprzez kubik_e28 » 2016-12-21, 14:47

Prawdę powiedziawszy,może ktoś powie,że uogólniam,ale jeżeli handlarz sprzedaje auto poniżej ceny rynkowej,to skąd zaskoczeniem stanem? Ja rozumiem,że mówił co innego,ale no niestety,kręcenie makaronu na uszy to oni mają we krwi :P
Poza tym większość Vek będzie potrzebowało prędzej czy później ingerencji czy to w skrzynię,czy uszczelnienie/rozrząd,także nie taka zła oferta,jeżeli nie było rdzy i tylko to malowane :ok:

flajszm

Imię: Piotr
Moje BMW: e34

Postprzez flajszm » 2017-01-09, 19:44

kubik_e28 napisał(a):Prawdę powiedziawszy,może ktoś powie,że uogólniam,ale jeżeli handlarz sprzedaje auto poniżej ceny rynkowej,to skąd zaskoczeniem stanem?

a co to znaczy cena rynkowa? A czemu tu sie nie dziwić? Cena to nie wszystko, przeiceż przez telefon usłyszał że "wsio w pariadku".

My Polacy już totalnie przyzwyczailiśmy się do kombinatoryki wyższej i dozwolonego oszustwa. czas na level up! i to własnie sie dzieje:
podam przykład... dwie niemalże identyczne e39 individual. róznica tylko w skrzyni. ta sama cena. jedna stoi juz 3 miesiace druga poszła w 1 dzień. różnica? ...miedzy sprzedającymi, własnie taka że jeden sie przyznał od razu do wady czyli w skrócie "uszczelka pod głowicą". drugi kombinuje kręci pogania przy oględzianch i 3 miesiące sie auta nie może pozbyć ( przez telefon zraża do siebie już w pierwszym zdaniu).

Rudy Hiszpan'

Imię: Sebastian

Moje BMW: E39 528i
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=6 ... ead#unread

Postprzez Rudy Hiszpan' » 2017-01-11, 18:07

flajszm napisał(a):
kubik_e28 napisał(a):Prawdę powiedziawszy,może ktoś powie,że uogólniam,ale jeżeli handlarz sprzedaje auto poniżej ceny rynkowej,to skąd zaskoczeniem stanem?

a co to znaczy cena rynkowa? A czemu tu sie nie dziwić? Cena to nie wszystko, przeiceż przez telefon usłyszał że "wsio w pariadku".

My Polacy już totalnie przyzwyczailiśmy się do kombinatoryki wyższej i dozwolonego oszustwa. czas na level up! i to własnie sie dzieje:
podam przykład... dwie niemalże identyczne e39 individual. róznica tylko w skrzyni. ta sama cena. jedna stoi juz 3 miesiace druga poszła w 1 dzień. różnica? ...miedzy sprzedającymi, własnie taka że jeden sie przyznał od razu do wady czyli w skrócie "uszczelka pod głowicą". drugi kombinuje kręci pogania przy oględzianch i 3 miesiące sie auta nie może pozbyć ( przez telefon zraża do siebie już w pierwszym zdaniu).

Tu się zgadzam. Choć sparzyłem się na wielu handlarzach, to swoją kupiłem od uczciwej osoby, co potwierdziły mmsy z miernikiem lakieru itd, ale przez poprzednich sprzedawców przejrzałem go w każdą stronę czy mnie nie robi w bambuko, a i tak docelowo pojechał kto inny bo mi było szkoda czasu na ''bmw spod radomia'' a tu się oszukałem i wieczorem auto było pod moim domem. Na stu handlarzyn będzie jeden sprawiedliwy, z czego potwierdza się stereotyp, bo przecież wyjątek potwierdza regułę.

Kolejna sprawa, że chciałem zamienić swoje 528i właśnie na tę sztukę z ogłoszenia, ale goście w ogóle nie odbierali telefonu po świętach i widzę, że całe szczęście.. Sprzedałbym swoje 528i koledze, który mi truje o nią głowę od dawna, a na miejscu znalazłbym trupa jakich oglądałem wiele. Współczuję wycieczki, ale cieszę się, że to nie byłem znowu ja. Trzeba zakładać takie tematy i informować innych, a jak ja to zrobiłem jako nowy na forum, to dostałem lekki lincz, że czego się spodziewałem za tę cenę itd.. a no szczerości sprzedawcy. Wtedy człowiek jedzie z innym nastawieniem, może nawet by się skusił na niedołęgę, ale jak dowiaduje się o tym na miejscu, co zakłóca to cały plan. Nie wiem czy ktoś w ferworze napalenia reaguje inaczej i mimo wszystko kupuje takie auta.. chyba tak, skoro metoda handlarzy funkcjonuje tyle czasu i nic się nie zmienia.

Maro_L

Imię: Marek

Moje BMW: E34 Touring m52b28
E34 Sedan m20b20
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=53514 --> idzie na części
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=6 ... ead#unread --> sprzedane

Postprzez Maro_L » 2017-01-11, 22:19

Niestety, takie mamy realia. Poziom uczciwości u handlarzy aut jaki z reguły jest, każdy wie. Nawet jak człowiek uczciwie próbuje auto sprzedać, to kupujący podejrzwili na maksa. Jak auto w zbyt dobrym stanie, to też źle lol
W ostatni weekend 2 gości przyjechało do mnie oglądać A8. Chyba godzinę oglądali. 15 minut mierzenia czujnikiem, jazda testowa, podłączanie kompa itp, itd. Stwierdzili że auto ładne i pojechali... szukać dalej zadbanego 4.2... powodzenia :}

Rudy Hiszpan'

Imię: Sebastian

Moje BMW: E39 528i
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=6 ... ead#unread

Postprzez Rudy Hiszpan' » 2017-01-12, 09:54

Maro_L napisał(a):W ostatni weekend 2 gości przyjechało do mnie oglądać A8. Chyba godzinę oglądali. 15 minut mierzenia czujnikiem, jazda testowa, podłączanie kompa itp, itd. Stwierdzili że auto ładne i pojechali... szukać dalej zadbanego 4.2... powodzenia :}

Często bywa, że jak ktoś jedzie po furę, to ogląda też dla innych z forum, rodziny, znajomych.. może ktoś ich prosił o zbadanie, nic się nie chwalili? :tak:

Maro_L

Imię: Marek

Moje BMW: E34 Touring m52b28
E34 Sedan m20b20
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=53514 --> idzie na części
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=6 ... ead#unread --> sprzedane

Postprzez Maro_L » 2017-01-12, 14:27

Dziś się człowiek odezwał ponownie. Koniecznie musi mieć z tempomatem. U mnie nie ma, a w A8 D2 podobno nie tak łatwo dołożyć. Dlatego szuka dalej. Dobra, kończę OT, bo A8 to nie 540i :)

Powrót do strony głównej