Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Samochody
[NIEPOLECANE SAMOCHODY]

Bimmer Classics Warszawa - Białystok nie polecam!!!

Zrobiłeś kilkaset kilometrów aby obejrzeć jakiś samochód, który okazał się totalnym szrotem?
Wklej ogłoszenie do tego działu!
PLOTEK

Re: Bimmer Classics Warszawa - Białystok nie polecam!!!

Postprzez PLOTEK » 2017-03-06, 13:03

Hawranek napisał(a):Przypomina, że temat nie jest o moim BMW tylko o Pana ofercie...

W Grudniu został Pan uświadomiony przez mechaników o stanie tego auta. Usterek było tyle, że aż trudno to było wszystko zapamiętać.

Po czym nie raczył Pan zmienić ogłoszenia. Nadal wisiało z opisem jaka to perełka, igiełka.... To chyba mówi wszystko o tym jakie ma Pan podejście do sprawy.

To jest słowo przeciwko słowu..Równie dobrze, mógłbym rzec, że wszystko jest nieprawdą, pomijam już fakt, że oferował Pan 14 tysięcy złotych za wyżej wymieniony samochód. Nie widzę sensu, prowadzenia dalej dyskusji bo jedyne co można tu zauważyć to generalizowanie tematu i wrzucanie wszystkich do jednego worka. Napisane jest w aukcji, że auto można sprawdzić wszędzie. Gdybym miał coś do ukrycia to oczywistym jest, że nie pisałbym takich rzeczy.

staszek-bmw

Imię: Krzysztof
Moje BMW: e39 523 Touring

Postprzez staszek-bmw » 2017-03-06, 13:49

Dalej nie ustosunkowałeś się do pierwszego Postu.

maciek_m30

Postprzez maciek_m30 » 2017-03-06, 13:55

Ustosunkował się, ale skasował :P generalnie pitolenie o szopenie, Plotek tez bywalem, kupowalem i dobrze wiem ile kosztują 'stany wzorowe' (jak na profesjonalistę używanie takich wielkich słów w stosunku do nastoletnich aut jest trochę zabawne) na zachodzie, i nie wmawiaj mi że takie auta sprowadzasz bo musiałbyś je wystawiać dużo drożej i nikt by ci tego nie kupił. Ile trafiasz na aucie za 20k? ze 4 to tak po lekku. zostaje 4k euro- akcyza, transport, opłaty,przygotowanie itd nie wiem czy fakturę wystawiasz to jeszcze dochodzi vat 23%. chcesz mi powiedzieć że poniżej 3k ojro kupujesz na zachodzie stan wzorowy e39 525i 2001?
Twoich aut nie oglądałem, ale mialem okazję oglądać wiele u Twojej konkurencji spod hasła 'premium elegance vip classics' i nigdy na igłę nie trafiłem. A wszystko to były auta drogie i pięknie na zdjęciach wyglądające.

PLOTEK

Postprzez PLOTEK » 2017-03-06, 14:20

maciek_m30 napisał(a):Dlategoż polecam wszystkim omijać szerokim łukiem firemki/manufaktury/'grupki pasjonatów handlujących autami' z wyrazem 'classic' w nazwie i cenami z kosmosu. Ot tak, dla zasady. Bo za rok dwa będziecie płacić 40tyś za 523i i to z pocałowaniem ręki lol a jak powiecie, że drogo to usłyszycie 'panie a zobacz pan po ile inni takie klasyki wystawiajo' albo panie zobacz pan po ile w RFN za granico. I tak wzajemnie jeden z drugim napędzają sobie ten ryneczek. Myk stary jak świat, aż komunę czuć. Oni nie sprowadzają 'igiełek' na handel bo ich na to nie stać, na handlu igiełkami by zbankrutowali. Nie trzeba być prominentnym przedsiębiorcą by to dostrzec, czy naprawde tylko ja to widzę?

To do pierwszego posta:

Ja rozumiem, że Pan mógłby wygłaszać takowe opinie po oględzinach, lecz na podstawie opisów osób z forum, prosiłbym o trochę więcej powściągliwości. Jeśli mnie pamięć nie myli to nie widzieliśmy się nigdy na żywo, jak również nie widział Pan aut, które sprzedawałem. Klient, który kupił BMW E61-wiedział o usterkach auta, jeszcze przed jego zakupem w Niemczech, sam stwierdził, że naprawi to osobiście bo jest mechanikiem, co więcej- znał i widział ogłoszenie oraz wszelkie jego szczegóły a także stan auta. Nie zamierzam siebie wybielać w tym przypadku, ale to w jaki sposób opisał całą operację trochę mija się z prawdą. Wszystko inne to sprawa między mną a nim.
Pozdrawiam

PLOTEK

Postprzez PLOTEK » 2017-03-06, 14:28

maciek_m30 napisał(a):Ustosunkował się, ale skasował :P generalnie pitolenie o szopenie, Plotek tez bywalem, kupowalem i dobrze wiem ile kosztują 'stany wzorowe' (jak na profesjonalistę używanie takich wielkich słów w stosunku do nastoletnich aut jest trochę zabawne) na zachodzie, i nie wmawiaj mi że takie auta sprowadzasz bo musiałbyś je wystawiać dużo drożej i nikt by ci tego nie kupił. Ile trafiasz na aucie za 20k? ze 4 to tak po lekku. zostaje 4k euro- akcyza, transport, opłaty,przygotowanie itd nie wiem czy fakturę wystawiasz to jeszcze dochodzi vat 23%. chcesz mi powiedzieć że poniżej 3k ojro kupujesz na zachodzie stan wzorowy e39 525i 2001?
Twoich aut nie oglądałem, ale mialem okazję oglądać wiele u Twojej konkurencji spod hasła 'premium elegance vip classics' i nigdy na igłę nie trafiłem. A wszystko to były auta drogie i pięknie na zdjęciach wyglądające.

Doświadczenie nauczyło mnie aby nie bazować "na jednej transakcji"...więc nie ma takiego pojęcia, że musi być 4k do kieszeni lub nie podnoszę dupy z fotela- to tak nie działa i mniemam, że o tym wiesz....No i po raz kolejny...Nie każdy pies ma na imie Burek, jak również nie każdy sprzedawca starych aut to oszust i złodziej. Nie wiem gdzie urzędujesz, ale zapraszam przy najbliższej okazji do Warszawy, bądź Białegostoku. obejrzysz auta, wyrazisz swoją opinię. Może wtedy zmienisz nieco zdanie.
Pozdr

maciek_m30

Postprzez maciek_m30 » 2017-03-06, 15:13

Plotek ja niestety jestem chamem ze śląska więc mam trochę daleko. Bazuję na tym co tutaj widzę, wiem że ludzie potrafią pisać totalne głupoty na forach (zwłaszcza jak sie co do hajsu nie dogadacie - przerabialem to hehe) ale też padłem no ze 2 razy ofiarą obietnic - do dziś jeden wieśniak spod wawki jest mi winien komplet kół z M3 z nowymi semislickami, a drugi wieśniak ze wsi po przeciwnej stronie wawy jakieś 4 tyś pln z tego co pamiętam. Generalnie śmieszy mnie to jak ludzie dla paru groszy robią z mordy d... a dotyczy to zdecydowanej! większości handlarzy i generalnie osób sprzedających auta - nie znam Cię osobiście więc nie mówię tu teraz osobowo, mówię o ogóle i sam nie lubię kupować aut od handlarzy właśnie przez ten pryzmat - dodatkowo śmieszą mnie gadki o tajemnicy handlowej etc nigdy nie dowiesz się za ile to auto kupione było a nie wiem czemu robią z tego taką wielką tajemnicę, wkońcu każdy musi zarabiać pieniądze, ja również i w mojej branży nikt nie ukrywa przed kontrahentami kiedy, gdzie i ile, ale być może jesteś tym ostatnim samarytaninem - może kiedyś będę miał okazję rzucić okiem co tam masz.

pzdr

PLOTEK

Postprzez PLOTEK » 2017-03-06, 15:54

maciek_m30 napisał(a):Plotek ja niestety jestem chamem ze śląska więc mam trochę daleko. Bazuję na tym co tutaj widzę, wiem że ludzie potrafią pisać totalne głupoty na forach (zwłaszcza jak sie co do hajsu nie dogadacie - przerabialem to hehe) ale też padłem no ze 2 razy ofiarą obietnic - do dziś jeden wieśniak spod wawki jest mi winien komplet kół z M3 z nowymi semislickami, a drugi wieśniak ze wsi po przeciwnej stronie wawy jakieś 4 tyś pln z tego co pamiętam. Generalnie śmieszy mnie to jak ludzie dla paru groszy robią z mordy d... a dotyczy to zdecydowanej! większości handlarzy i generalnie osób sprzedających auta - nie znam Cię osobiście więc nie mówię tu teraz osobowo, mówię o ogóle i sam nie lubię kupować aut od handlarzy właśnie przez ten pryzmat - dodatkowo śmieszą mnie gadki o tajemnicy handlowej etc nigdy nie dowiesz się za ile to auto kupione było a nie wiem czemu robią z tego taką wielką tajemnicę, wkońcu każdy musi zarabiać pieniądze, ja również i w mojej branży nikt nie ukrywa przed kontrahentami kiedy, gdzie i ile, ale być może jesteś tym ostatnim samarytaninem - może kiedyś będę miał okazję rzucić okiem co tam masz.

pzdr

Pozdro i do zobaczenia zatem ;)

Hawranek

Postprzez Hawranek » 2017-03-07, 21:15

Nigdy Panu nie proponowałem 14 tysięcy. Po oględzinach rozstaliśmy się pod warsztatem. Parę minut później zadzwonił Pan do mnie z pytaniem czy był bym zainteresowany autem gdyby cena była niższa, NA CO DOSTAŁ PAN ODPOWIEDŹ NEGATYWNĄ i żadnych negocjacji cenowych nie było.

ppasztet

Imię: Piotr
Moje BMW: e34 530i v8 1993r

Postprzez ppasztet » 2017-10-30, 09:19

A ja kupiłem to fioletowe e34 od Piotrka i lepszego zakupu chyba nie mogłem zrobić. Co do ceny to niech pozostanie tajemnicą handlową :) ale mogę powiedzieć że Sprzedający otwarty był na negocjacje. Polecam BimmerClassic. A jak ktoś chce ponarzekać na ceny to niech wejdzie na Auto Bawaria. Tam jest pełno postów narzekających oglądaczy i sporo postów zadowolonych klientów. Auto w dobrym stanie i z pełną historią musi kosztować

Poprzednia strona

Powrót do strony głównej