Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Części
[CZARNA LISTA]

wojtek merel oszust!!!

Zostałeś oszukany przez kogoś na forum? Opisz sytuacje tutaj!!
Alexxx96

Imię: Alex
Moje BMW: e39 528i

wojtek merel oszust!!!

Postprzez Alexxx96 » 2016-11-29, 14:13

Przestrzegam przed tym użytkownikiem, chociaż pewnie już nie skorzysta z tego konta podobnie jak ze swojego nr +48 501 325 517 tak jak z konta bankowego, które to, zostało zamknięte po przelaniu przeze mnie na to konto 420 zł za skrzynie biegów. Sprawa została zgłoszona na policję, więc jeżeli ktoś został również oszukany przez tego człowieka, niech się zgłosi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

AdamM

Imię: Adam

Moje BMW: e39 540iA
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=16276

Re: wojtek merel oszust!!!

Postprzez AdamM » 2016-11-29, 15:16

Alex zwykle jestem spokojny przy takich tematach. Tlumacze co i jak by minimalizowac ryzyko utraty kasy. Ale tu sie wkurwilem na ...Ciebie. Jestes ponad dwa lata na forum. Olewacie regulaminy i potem sa efekty. Twoj sprzedawca ma ...1 post. Nie moze wystawic nic bez akceptacji moderatora. Pewnie czegos szukales i dostales od niego PW. Przestrzegamy przed taka frajerska ufnoscia. Napisz ile masz lat. Jesli mniej niz 15 to zrozumiem Twa naiwnosc, jesli wiecej to pracujesz swym zachowaniem na bana. Uswiadamiasz ludziom z forum VW ze wsrod wlascicieli BMW jest jeszcze troche baranow. Mozesz mnie podac do sadu za obraze ale moze troche sie jednak zastanowisz. Glupich nie sieja. ...

P.S. moge Ci wyslac to czego potrzebujesz. Wysylam za polowe ceny z allegro. Oczywiscie najpierw wplata na konto

Alexxx96

Imię: Alex
Moje BMW: e39 528i

wojtek merel oszust!!!

Postprzez Alexxx96 » 2016-11-29, 23:00

Ale po co te wyzwiska? Nie proszę tu nikogo o ocenę mojego podejścia (wg ciebie frajerskiej ufności) tylko przestrzegam innych przed błędem, który popełniłem ja! Jeżeli w życiu masz jakieś problemy to wyładuj się na treningu, pod budką z piwem czy jaki sposób uważasz za najlepszy, a nie na forum, bo jak powtórzę nie prosiłem nikogo o ocenę. Dodajac o tych VW to tylko ujawniasz swoje kompleksy i sam stawiasz się w świetle "barana z BMW". Zaś swoim słownictwem i składnia zdań sam pokazujesz, że to tobie brakuje intelektu. I nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić, bo dołączyłem do tego forum, aby poszerzać wiedzę na temat aut, które kocham. Tą nieprzyjemną przygodę traktuje jako nauczkę na przyszłość i tyle. A lat mam 20 jeżeli cię to tak bardzo interesuje i jeżeli za bezinteresowne ostrzeżenie reszty forumowiczów mam dostać bana to rzeczywiście moja aktywność tu nie ma sensu.
Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mystic888

Moje BMW: E38 skurwiel + E39 Świntuch
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=10339

Re: wojtek merel oszust!!!

Postprzez Mystic888 » 2016-11-30, 02:40

I po raz kolejny przez kolejnego idiote kilka osob z forum bedzie musialo poswiecac swoj cenny czas na wizyty na Komendzie Policji. Dziekujemy. Brawo!
BMWE34byMlody napisał(a): a tu czuje się jak na syndykacie każde auto musi być takie samo felgi wszyscy takie same trochę to jest śmieszne .
Co to jest wieś tuning poszerzenia od muska to wieś tuning czy znaczek M na klapie tak jak połowa syndykatu ma .

Powrót do strony głównej