Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Części
[CZARNA LISTA]

Adrian. vel Bandit uwaga!!!

Zostałeś oszukany przez kogoś na forum? Opisz sytuacje tutaj!!
AdamM

Imię: Adam

Moje BMW: e39 540iA
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=16276

Adrian. vel Bandit uwaga!!!

Postprzez AdamM » 2016-04-07, 22:17

Miałem nadzieję, że nigdy nie założę w tym dziale tematu.
Dokonałem transakcji nie byle z kim bo z samym byłym moderatorem, kaskę przelałem długo przed dostaniem towaru bo wiedziałem, że nie zaginie w akcji. W tym przypadku się nie pomyliłem. Plus dla kolegi. Ale do rzeczy, Adrian. rzucił na fb, że ma felgi do sprzedania, transakcja szybka, przed przelaniem kasy napisał, że sprawdzi jeszcze czy są proste. Odpowiedź na fb, że oczywiście wszystko cacy, ranty debeściak itp. Ok kasa poszła, za jakiś czas kurier przywiózł, super zapakowane to trzeba przyznać. Myślę sobie zima to nie będę ich ruszał przecież sprawdzone i rewelacyjne. W zeszłym tyg, zawiozłem na założenie opon, co się okazało? 3 sztuki do prostowania, pojechałem na kolejny dzień i sam zweryfikowałem. Kłamstwa nie było. Piszę do Adriana. oddzwania, mówię co i jak. Nagle się okazuje, że felgi nie były jego tylko kogoś tam i to nie on sprawdzał tylko ktoś. I mam dzwonić do kogoś tam i wyjaśnić. Oczywiście tematu nie podjąłem i powiedziałem, że transakcję przeprowadzałem z nim i to on ma się skontaktować. Odpowiedź od tego kogoś była do przewidzenia, nie będę pisał...każdy się domyśla. Podczas rozmowy Adrian Ś. powiedział żebym naprawił felgi że się dogadamy. No więc dogadanie polega na tym , że już nie odpisał i nie zadzwonił.
Reasumując:
Wysłane były felgi nie ziemniaki- plus
Zapakowane jak felgi a nie ziemniaki - plus
Stan felg niezgodny z opisem- minus
Sprzedawanie cudzego towaru jako swój-minus

Mam rozmowy z fb więc w razie potrzeby będę mógł wrzucić.
To już nie pierwszy raz w przypadku tego usera, że chwali się cudzymi rzeczami jako swoimi.
Info dla czasem pytających. Właśnie m.in. z takich powodów są wprowadzone rygorystyczne zasady w dziale GIEŁDA

czort

Re: Adrian. vel Bandit uwaga!!!

Postprzez czort » 2016-04-08, 06:19

I tak się kończy sprzedawanie "grzecznościowe". Nie pierwszy raz zresztą.
Zawsze bądź sobą! Chyba, że możesz być batmanem. Zawsze lepiej być batmanem. By Bruce Wayne

Powrót do strony głównej