Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Części
[CZARNA LISTA]

Proex i Daniello uwaga!!

Zostałeś oszukany przez kogoś na forum? Opisz sytuacje tutaj!!
Borek02

Re: Proex i Daniello uwaga!!

Postprzez Borek02 » 2014-03-05, 09:38

MaciejP napisał(a):Borek02 Skoro problem nie został rozwiązany to czemu mam tego nie powtórzyć aby otrzymać wkońcu odpowiedź? Jak trzeba będzie to za rok także napisze i nie powinno to być dla Ciebie nic dziwnego skoro zostałem oszukany.

ja ciebie nie oszukałem; zacząłem się tutaj wypowiadać z względu na informacje mijające się z prawdą na temat mojej firmy i tego co robię. Masz problem z Daniello to uderzaj do niego a nie łaź po forach i płacz. Oszukał Ciebie idź do prokuratury, zgłoś doniesienie o popełnieniu przestępstwa i tyle. Jak będziesz tak uderzał a nie będziesz miał dowodów w ręce to równie dobrze Daniello może ciebie oskarżyć o pomówienie i wnosić o odszkodowanie z tytułu utarconych dochodów z względu na złą opinię jaką mu robisz. Więc albo podejmi zdecydowane ruchy albo wróć do piaskownicy - tutaj jest cywilizacja

Po 1 nie oskarżam Ciebie bo z Twoją firmą nie miałem doczynienia i nie chce mieć, także możesz darować sobie swoje wypociny na mój temat.
Po 2 Tak mam problem z Daniello a skoro sprzedaje także i Twoje tłumiki to powienieneś wiedzieć jaka ma opinie.
Jak nie mam dowodów że sprzedał tłumik od Clio do BMW? Proszę bardzo, nr z puchy tłumika i tego dokumentu sa takie same:
http://www.atu.de/extern/files/artikel/SSD025_SSD025.pdf ,a skoro sam twierdzisz że muszą być odpowiednie przekroje to jakim cudem 45mm rurki w tłumiku który otrzymałem moze zapewnić przepustowość rury 60mm z BMW. W dodatku zapewniał że tłumik nawet w 2,5l da rade. Gdyby Twój kolega Daniello zachował się fair to wogole nie byłoby mojego pisania tutaj, a tak się nie zachował, miał zabrać lub sprzedać ten tłumik niestety wypiął się i ma to gdzieś. I skoro ma dalej tak robić to lepiej niech inni użytkownicy o tym wiedzą.

Mystic888

Moje BMW: E38 skurwiel + E39 Świntuch
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=10339

Postprzez Mystic888 » 2014-03-05, 09:48

daniello napisał(a):filippo ogarnij sie z podawaniem moich danych na forum,bo to jest przegiecie ,nie ja zrobilem ci ten tlumik tylko ten czlowiek z proexa zamawialem u niego milon tlumikow i nie bylo problemow z niczym teraz jakiegos bubla odstawil ,ciezko jest z nim sie dogadac nie odbiera telefonow ,sprawe proboje wyjasnic z wlascicielem o zwrot kasy sprzedalem mnostwo tlumikow na forach i niebylo zadnych komplikacji teraz nawet orzel bral odemnie do swojego e39 i super zadowolony,sprawe doprowadze do konca zeby koledze oddal za to kase i tyle nikogo nie oszukalem i nie mam zamiaru

MaciejP napisał(a):Tylko nie zawracajcie mi głowy że Daniello to, Daniello tamto jeśli kupujecie używki

i mam prośbę do kogoś życzliwego (myślę że MOD mnie nie powiesi) jeśli była by możliwość żeby ktoś wysłał mi zaproszenie na syndykat to byłbym wdzięczny i się zrewanżuję

To ja juz nie wiem kto robi te wydechy. Moze w ogole oboje nie macie z nimi nic wspolnego?

A zaproszenia na Syndykat Ci nie wysle, bo wtedy odpowiadam za Ciebie na tamtym forum a za wałkarza banów nie bede zbieral.

daniello napisał(a):w tlumiku przelotowym nie ma znaczenia jaka jest rura wlotowa do tlumika bo jest to tlumik o pelnym przelocie i nie posiada zadnych komor czy zwezek a co za tym idzie ,niema oporow przy wylocie spalin na zewnatrz,srednica ma tylko naczenie do montazu na aucie do niczego wiecej ,mozna sobie odiac 45mm i dospawac 60mm nic to niezmieni w uzytkowaniu tlumika ,a ni nie pogorszy osiagow

^^ To nie moze byc na powaznie napisane haha
BMWE34byMlody napisał(a): a tu czuje się jak na syndykacie każde auto musi być takie samo felgi wszyscy takie same trochę to jest śmieszne .
Co to jest wieś tuning poszerzenia od muska to wieś tuning czy znaczek M na klapie tak jak połowa syndykatu ma .

atom1

Imię: Karol

Moje BMW: E34 520 T

Postprzez atom1 » 2014-03-05, 22:40

nie wiem ale robicie z siebie mocno dziwnych ludzi, albo nie umiecie czytac ze zrozumieniem albo poprostu robia wam sie styki i za wszelka cene chcecie zbesztac proexa, przeciez widac ze ten tlumik od clio czy czego tam jest calkiem innego wykonania niz proexy, tylko jemioł po tych fotach moze stwierdzic ze to ich produkcja

a tego towarzysza jak wali w rogi odciac od koryta i tyle :-) choc jak bierze wieksza ilosc towaru to dla sprzedajacego to bez sensu
" turbo dziura została stworzona by dać szanse V8 "
Kocham amerykańskie wozy https://youtu.be/GKJfU4Fnj-g :DD

MaciejP

Imię: Maciej

Postprzez MaciejP » 2014-03-05, 22:53

Ja wałków nie robię - tak więc takie wycieczki to nie do mnie, za długo żyję (niektórzy twierdzą że nawet za dobrze) żeby za mniej niż 10tys zł psuć sobie opinię na którą pracowałem 14 lat w tym cudownym kraju. Pokaż choćby jeden dowód że zrobiłem gdziekolwiek wałka a jak nie to zamilcz.

Tłumika do clio nie mam w ofercie, jest opracowany tylko jeden jedyny pod clio sporta f4r i to w dodatku na średnicy 2,5cal bo taki chciał Klient (w sumie takich 4 poszło)
Powklejałeś opinie tendencyjne i niezgodne z prawdą. Sam Borek02 napisał że ma tłumik z innej firmy i przedstawił do niego dokumentację - czyli to nie był i nie jest mój tłumik co kolega Borek02 potwierdził - cóż zdolność kojarzenia faktów nie jest twoją najmocniejszą stroną.

co do Daniello
Nikomu nie bronię kupować ode mnie tłumików. Kupują biedni, kupują rozsądni, kupują może nawet żule, dresy, ćwoki, kretyni, świrusy i debile ale także ludzie którzy chcą coś zmienić, pokazać że można, zaimponować. Nie selekcjonuję Klientów ustawiając pułap cenowy oderwany od rzeczywistości (chociaż wtedy może zwolniłbym jedengo pracownika, robiłbym mniej i miał te same pieniądze dla siebie). Daniello kupuje ode mnie tłumiki i to wszystko. Jak każdy Klient określa co potrzebuje , do jakiego auta i tyle. Nie mogę ręczyć za każdego dystrybutora. Dla mnie ważny jest zadowolony Klient docelowy no i oczywiście zysk (gratis nie funkcjonuje żadna firma).

a zaproszenie na syndykat potzrebuję żeby wyprostować pewne sprawy .

Taka mała refleksja mnie naszła - nie wiem czemu ale im więcej na forach bmw szumu o Proexie tym więcej tłumików do tej marki sprzedaję. Jakimś cudem nawet sam Blogomotive się skusił, gdzie go założył to w firmie Mr Alfa (jeden z najlepszych warszatów od włoszczyzny w PL oczywiście współpracujący z nami), znawca mitsubishi i polecany na mitsumaniaki Edgar też jest dystrybutorem, MickeyLet tuninguje ople . Na samym końcu listy jest pierwszy przedstawiciel Saiti - na forum ck.pl są o nim jak i w większośći o tłumikach proex opinie (same pozytywy) a on sprzedaje ponad 20szt miesięcznie. Daniello "tylko" 5-6 za to same drogie i wymagające większego skupienia wydechy.

Nawet wielkie (w mniemaniu krytyków Proexa) firmy nie potrafią zrobić wydechu na maxymalnie dwóch tłumikach w pełni przelotowych dźwięku jak seria więc z czym do ludu?

nie pozwolę nigdy nikomu bezpodstawnie wycierać sobie gęby proexem - za dużo zdrowia w to wpakowałem a po ilości zleceń widać że jest tak jak powinno być

m-system

Imię: Lukasz

Moje BMW: było: E34 525i 24v
jest: E39 530d !
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=1 ... ead#unread
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=4 ... ead#unread

Postprzez m-system » 2014-03-06, 09:21

MaciejP napisał(a): Kupują biedni, kupują rozsądni, kupują może nawet żule, dresy, ćwoki, kretyni, świrusy i debile ale także ludzie którzy chcą coś zmienić, pokazać że można, zaimponować.

Świetne określenie grona nabywców.. polecam wrzucić to do oferty napewno sprzedaż się zwiększy..

Jeżeli chodzi o sedno sprawy jest dla mnie śmieszne odbijanie piłeczki między jednym drugim i trzecim. Od kogo Borek kupił tłumik? To primo pierwsza kwestia. Po drugie jeżeli mu nie odpowiada, nie był montowany każdy towar może zwrócić w określonym czasie. Po trzecie jeżeli dla kogoś stówka zarobku jest ważniejsza niż dwie strony psucia opinii na forum i to nie jednym świadczy to o nim samym.

AMEN!

https://www.facebook.com/AlltechDukla/

tel: +48 696 330 550

POKROWCE NA SAMOCHODY, XENON, OŚWIETLENIE LED SAMOCHODOWE, PRZETWORNICE NAPIĘCIA, ZASILACZE DO LED, LAMPY ROBOCZE, FOLIE DO SZYB, PRZERÓBKI/REGENERACJA LAMP SAMOCHODOWYCH,

Troll47

Postprzez Troll47 » 2014-03-06, 11:08

Bo teraz taka moda że zamiast jakkolwiek załatwić i wyjaśnić sprawę to najlepiej zrobić zamieszanie w internatach na zasadzie głuchego telefonu...... Ja to słyszałem, kolega mi mówił i ogólnie to oszusty są :D

A potem jak przyjdzie co do czego do jakiś sensownych argumentów to jest ..............yyyyyyyyyyy.......... :D

Bombel

Imię: Piotr

Ostrzeżenia: 1

Moje BMW: E32 735iA 92', E39 528iAT
E32 735i http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=63468
E39 528iAT: http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=74195
Byłe E39 523i: http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=44674

Postprzez Bombel » 2014-03-06, 17:30

Weźcie skończcie tą dyskusję, bo to aż żal czytać się powoli robi. 5 stron pitolenia.
SPRZEDAM:
-polerka DA Dual Action Vander
-żarówki led do podświetlenia wnętrza E39
-tylne lampy kombi E39 biały kierunek
-tył skórzany kanapa i oparcie E39 kombi

MaciejP

Imię: Maciej

Postprzez MaciejP » 2014-03-06, 23:29

Bombel masz całkowitą rację ale ja nie pozwolę obrażać swojej osoby. Jeśli co zepsuję to ok trzeba się przyznać i jeśli Klient wyrazi chęć to poprawić a jeśli nie to oddać sianko. Tak robiłem, robię i robić będę - nie warto mi się za guziki użerać - nie mam czasu na pierdoły.

Troll47 - święta racja, przypomina mi się zdanie " heros w necie dupa w świecie" które dokładnie obrazuje co napisałeś

m-system - nie zrozumiałeś, chodziło mi o zobrazowanie że nie selekcjonuję Klientów. Osoby które do mnie przyjeżdżają różnymi samochodami chcą konkretnych rozwiązań ale jak widze że pudło leci, opony też niezbyt to ludzka przyzwoitośc nakazuje się spytać czy nie lepiej to siano włożyć w bezpiczeństwo - i tak robię. Bo taki Klient i tak wróci . Może nie za miesiąc, nie za dwa ale wróci.

a co z moją zagadką? ktoś jeszcze pamięta?

Kucharz

Postprzez Kucharz » 2014-03-07, 00:00

Dobra. Zamykam.

MaciejP, masz ochotę się zareklamować odsyłam do administracji forum, cos wymyslą pewnie.

Szkoda, że daniello napsuł opinię Twojej firmie, zyczę Ci bys sobie wszystko naprostował i się rozwijał.

Póki co nie widzę powodu, dla którego w nieskończoność koń ma udowadniać, że nie jest osłem.

Poprzednia strona

Powrót do strony głównej