Strona główna forum
Giełda i nie tylko...
Części
[CZARNA LISTA]

MARCIN (madagaskar) wyludza pieniadze

Zostałeś oszukany przez kogoś na forum? Opisz sytuacje tutaj!!
bobi30

Moje BMW: 520d F11

MARCIN (madagaskar) wyludza pieniadze

Postprzez bobi30 » 2016-10-04, 16:34

Witam jak w temacie.Padlem ofiara oszusta uzytkownika madagaskar.Mianowicie problem polega na tym ze jak tylko sie zarejestrowalem jako nowy uzytkownik na tej stronce to jeszcze tego samego dnia napisal do mnie ten wlasnie gosc.

Wysłano: 2016-07-31, 14:48
przez madagaskar

Witaj posiadaczu BMW : )

Witaj szczęśliwy posiadaczu naszej marki BMW. Mam Dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę :)

Czy nie chciałbyś mieć możliwości w pełni zdiagnozowania swojego BMW w każdym miejscu gdzie jesteś (testy turbo,

przepływomierza, wtrysków, ciśnienia w układzie, wypalanie dpf, katalizatora, adaptacje, sprawdzenie części i narzędzi do ich

rozebrania – to garstka rzeczy które możesz sprawdzić a możesz sprawdzić wszystko co jest zamontowane w twoim BMW !)?

Może przydałoby ci się kodowanie wszystkich możliwych opcji jakie występują w bmw ? Może boisz się, że nie będziesz potrafił

tego zrobić ? Otóż jest to bardzo proste w obsłudze i poparte instrukcjami dzięki którym będziesz mógł bez jazdy do diagnostów

(nie płacąc im ciężkich pieniędzy za jednorazowe sprawdzenie ) zdiagnozować w pełni swoje BMW i zakodować różne

dodatkowe opcje (np. światła dzienne, prędkość cyfrowo wyświetlana w liczniku, chwilowe spalanie, lusterka automatycznie

składane z pilota ) i wiele, wiele więcej. Przeczytaj dalej a dowiesz się jak istotne jest posiadanie takiego zestawu.

Jeśli jednak nie masz ochoty sprawdzać w BMW błędów pod swoim domem, robić pełnej

diagnostyki, testów itp. auta oraz nie zamierzasz dodawać sobie nowych opcji, które są seryjnie w aucie zablokowane (sam/a

wiesz ile kosztuje podłączenie jednorazowe komputera do auta nie mówiąc o innych usługach...), nie czytaj

dalszej części i zapomnij o tej wiadomości.

Pierwszorzędnym narzędziem jakie nam będzie potrzebne jest interfejs diagnostyczny.

Mamy 3 rodzaje interfejsów do wyboru:
- K-line USB dla BMW z serii E38,E46,E5x,E6x,E7x,E8x,E9x 1996-2006
- DCAN USB dla BMW z serii E38,E46,E5x,E6x,E7x,E8x,E9x 1996-2012
- ENET Ethernet dla BMW serii Fxx

Następnym etapem jest co usługa obejmuje:
- konfigurację kabla i wszystkich jego opcji
- pierwsze połączenie z autem
- sprawdzenie "co w aucie świszczy"
- po uzgodnieniu - (po utracie systemu, formatowaniu dysku - ponowna konfiguracja)

Odnośnie konfiguracji są 3 opcje:
1. Konfiguracja wraz z diagnostyką
2. Konfiguracja wraz z diagnostyką i kodowaniem
3. Zaawansowany i prosty w obsłudze pełny pakiet (najkorzystniejsza opcja)

Przy samochodach z rocznika 2003-2014 proponuję wybrać opcję 3 z racji wymagającej elektroniki.

Pełny pakiet ma wiele zalet a najistotniejszymi z nich są :
- Po wciśnięciu zaledwie 3 przycisków nasze BMW zostaje przedstawione zidentyfikowane co daje nam ( numer VIN,

aktualny przebieg, kierownica lewa/prawa, skrzynia man/aut, silnik oraz wersje językową)
- Następnie wykona się test całego auta (wyświetli się "drzewo" wszystkich skanowanych modułów) a zaraz po tym

wyświetlone zostaną wszystkie błędy
w jednym miejscu ze wszystkich modułów.

Poza tym możesz wykonać:
- testy podzespołów będących na pokładzie twojego pojazdu np.: test turbo sprężarki, test szczelności układu powietrza,

test przepływomierza, test zapełnienia DPF oraz w wersji benzynowej Katalizatora.
- serwisowe wypalanie DPF oraz katalizatora
- wyświetlenie wszystkich informacji o aucie VIN, po której stronie była kierownica w czasie produkcji, kod silnika,

model auta, miesiąc i rok produkcji
- wszystkie możliwe adaptacje jak np. skrzyni biegów
- sprawdzenie wszystkich parametrów w silniku jak i w całym aucie ( sprawdzenie turbiny, przepływomierza, wtrysków,

ciśnienia powietrza w układzie, zapełnienia DPF i Katalizatora, i wiele, wiele więcej)
- przegląd schematów technicznych tzw "TIS" - układy połączeń oraz jak rozebrać daną część oraz jakich narzędzi użyć
- i dużo, dużo więcej możliwości …

Ta konfiguracja jest bardzo prosta w obsłudze i bardzo szybko nauczysz się nią posługiwać.

Kolejną opcją pakietów 2 i 3 jest możliwość jakiej nie wykonasz w żadnym ASO. Chodzi o kodowanie bardzo wielu

opcji o jakich możesz nawet nie wiedzieć. Podam teraz przykładowe możliwości kodowania ( to jest tylko przykładowa

"garstka", bo wymieniać można w nieskończoność):

- dzienne światła DRL
- cyfrowo wyświetlana prędkość w BC
- stawanie wycieraczek w pozycji końcowej przy wyłączeniu auta i wyjęciu kluczyka. ( bez tej opcji wycieraczki staną w

miejscu w którym były podczas wysuwania kluczyka)
- przy opcji elektrycznie składanych lusterek - składanie ich za pomocą pilota
- adaptacyjne światła stop
- dźwięk (pikanie) przy zamykaniu/otwieraniu auta
i dużo więcej różnych ciekawych rozwiązań w zależności od wyposażenia auta, które można szczytać po podłączeniu do auta

Teraz najważniejsze! Cena. Jeśli jesteś zainteresowany i

chcesz o niej rozmawiać bardzo proszę o podanie do siebie kontaktu. Może być to "Komunikator" np. (Whatsapp, Viber, AIM,

Tlen, Gadu-Gadu, Messenger, Facebook, i każdy inny komunikator (mail to słabe rozwiązanie najlepiej TELEFON ALBO

KOMUNIKATOR)), bądź podanie numeru telefonu a na pewno oddzwonię.

Usługa wykonywana jest na CAŁYM ŚWIECIE.

Cała konfiguracja wykonywana jest zdalnie przez najpopularniejszy program TEAMVIEWER

(http://www.teamviewer.com/pl/) z którego korzysta już ponad 200 000 000 ludzi. Program ten jest bardzo bezpieczny ma wiele

zabezpieczeń a podstawowym z nich jest to że hasło zmienia się po każdym połączeniu, więc nie ma możliwości, aby ktoś

niepowołany wszedł na nasz komputer.

Jeśli chcesz otrzymać MEGA RABAT odezwij się do 07.08.2016r.

Zgodzilem sie i tak wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem oprogramowania do mojej F-ki.
Zaplacilem 150 euro,i nie mialbym zalu gdyby wszystko chulalo.Reinghold smiga lecz bez jezyka polskiego i mozliwosci kodowania,a gdy go spytalem dlaczego to stwierdzil ze to nowa wersja i bedzie te opcje beda dostepne w przyszlosci.Druga rzecz to to ze INPA chodzi lecz nie ma w programie SERII F Tylko SERIA E i tak samo jesli chodzi o program do kodowania NCS tam tez brak serii F a gosc mowil ze bedziesz zadowolony bo przedewszystkim jest do twojej serii.

Tak wiec ku przestrodze innym aby nie dali sie zrobic w balona tak jak ja.Atego typow programow jest mnogo w internecie i to za darmo.

Bartos

Moje BMW: E38 730d

Re: MARCIN (madagaskar) wyludza pieniadze

Postprzez Bartos » 2016-10-04, 19:15

Przykra sprawa, ale pamiętaj, jest forum i jak w przyszłości nie będziesz czegoś pewny, wystarczy napisać. Tak jak pisałeś, Reinghold i INPA dla serii F jest dostępna za darmo w necie, razem z poradnikami na forach bmw jak to zainstalować i skonfigurować.

Sysaqq

Imię: Jakub

Postprzez Sysaqq » 2017-01-04, 12:57

Ja również dostałem taką propozycję... wydaje mi się to co najmniej nieodpowiedni sposób na coś takiego, spamowanie do każdego nowego użytkownika forum. Jeśli już szanowny kolega madagaskar chce coś oferować na forum, to powinien raczej skontaktować się z administracją, wynegocjować jakieś warunki dla forumowiczów i może jego post z ofertą zostałby przypięty w odpowiednim dziale. Jednak pewnie tego nie zrobi skoro naciąga innych i oferuje coś czego nie ma bądź nie działa. Szkoda Twoich pieniędzy, ale dobrze ,że to nie było droższe i dzięki za ostrzeżenie ;)

czort

Postprzez czort » 2017-01-04, 17:56

zajmiemy się sprawą. Podrzućcie link do jego profilu.
Zawsze bądź sobą! Chyba, że możesz być batmanem. Zawsze lepiej być batmanem. By Bruce Wayne

ANGLIK

Ostrzeżenia: 2

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=6 ... ead#unread

Postprzez ANGLIK » 2017-01-13, 12:31

wywalcie go z forum co za problem

powinniście jeszcze zrobić jakieś blokady pisania na pw do innych dla nowych
do 100 postów i dopiero odblokowanie i kontakt z użytkownikami
WSZYSTKIE CZĘŚCI BMW E39 E46 M-PAKIET M52 M54 M62 GWARANCJA TEL 730 47 67 67 Obrazek

kepa416

Postprzez kepa416 » 2017-01-13, 16:38

Przydała by się lista userów którzy są niepewni i tych polecanych na forum. Przypiąć taki wątek na górze w dziale sprzedam/ kupię.

Bartos

Moje BMW: E38 730d

Postprzez Bartos » 2017-01-13, 16:46

No przecież masz przypięty CZARNA LISTA

kepa416

Postprzez kepa416 » 2017-01-14, 17:09

Mój błąd na Taptalku nie widziałem :)

Powrót do strony głównej