Strona główna forum
Forum
Elektryka, Elektronika, Audio & Video

problem z SZL lub tasma za kierownica ....

Elektryka w waszych piątkach czyli wszystko co dotyczy sprzętu grającego, alarmów, nawigacji, TV w samochodzie itp.
cinek516656722

Imię: MARCIN
Ostrzeżenia: 1

Moje BMW: BMW E 60

problem z SZL lub tasma za kierownica ....

Postprzez cinek516656722 » 2018-03-11, 11:11

witam moj problem zaczął od tego iz z rana zapaliła sie poduszka wiec pojechałem skasowac bład za jakis czas znowu ale potem juz bład został i nie dało sie skasowac w kierownicy zaczeły mrugac podswietlenie tak jak by zwarcie lub cos nie łaczyło na drugi dzien odpalam z rana to samo sie dzieje i sam zadziałał klakson i po tym wszystko przestało działac wiec jade do mechanika on zdiagnozował ze tasma w kierownicy do wymiany kupiłem nowa z serwisu bmw i było ok na miesiac i pewnego dnia z rana to samo pojechałem do mechanika i teraz diagnoza jest taka ze SZL jest nie kontatybilny ale czy za pierwszym razem jak montował tasme na komp by mu pokazało ze SZL jest nie kontatybilny z autem ? poprzedni własciciel mowił ze wymieniał szl bo nie działał tempomat ale przy kupnie wszystko działałao ok .....czy miał ktos problem z nie działajacym podswietleniem w kierownicy sterowniem i błedami poduszki z pasami ?

Powrót do strony głównej