Strona główna forum
Forum
Wszystko o serii 5
Pomoc w Zakupie

[Exx] Jak kupować BMW!

lukaszsz

Imię: Łukasz

Re: [Exx] Jak kupować BMW!

Postprzez lukaszsz » 2013-11-20, 11:34

A co do kupna E39 jest możliwość sprawdzenia błędów zapisanych nie posiadając kabla diagnostycznego?

Wala

Postprzez Wala » 2013-11-20, 12:02

Tak, trzeba ugotowac zużyty tylny wahacz, dodać kilka nitek z tapicerki, 7 kropli oleju z silnika tego auta oraz skrawek opony (obojętne, czy przód czy tył). Błędy pojawią się w formie snów kolejnej nocy po gotowaniu, koniecznie miej przy łóżku kartkę i długopis ;)

Adminie , wykaz zrozumienie, nie dawaj ostrzeżeń.:)
GLOSS FABRIKA - polerowanie maszynowe - korekta lakieru - auto detailing

Warszawa i okolice

PW

Gloss Fabrika - polerowanie maszynowe - auto detailing

pawelek87

Postprzez pawelek87 » 2013-11-20, 17:44

Wala napisał(a):Tak, trzeba ugotowac zużyty tylny wahacz, dodać kilka nitek z tapicerki, 7 kropli oleju z silnika tego auta oraz skrawek opony (obojętne, czy przód czy tył). Błędy pojawią się w formie snów kolejnej nocy po gotowaniu, koniecznie miej przy łóżku kartkę i długopis ;)

A ja żyłem w przekonaniu, że wystarczy jadąc na oględziny zabrać czteropak i przeprowadzić męską rozmowę z upatrzonym okazem:)
Chcemy mieć niemieckie fury, japońskie motocykle
amerykańskie buty i zaliczyć tajską ...

kepa416

Postprzez kepa416 » 2016-06-08, 19:43

Panowie byłem oglądać samochód i po moich oględzinach zaciekawiło mnie kilka rzeczy:

-drążek skrzyni biegów lata na boki dość luźno, dodatkowo drży na biegu jałowym. Na dwumas mi to nie wygląda bo silnik pod maską pracuje równo i przyjemnie raczej tulejki.
-duże ilości oleju na bloku silnika po stronie kolektora wydechowe i ssącego, sprzedający twierdzi że to uszczelka i ją wymienił ale silnika nie mył.
-dziura lub przecięcie w "wannie" na koło zapasowe wygląda to na idealnie równe nacięcie i wgniecenie do środka długości 2-3 cm. Ja obstawiam albo kamień albo podpórka pod auto która się zsunęła bo mi nic innego nie przychodzi to głowy.
-Visco po odpaleniu było spięte cały czas dopiero po kilku sekundach się uspokoiło.

Co sądzicie dobrze myślę czy która z tych usterek może wróżyć coś gorszego?

atom1

Imię: Karol

Moje BMW: E34 520 T

Postprzez atom1 » 2016-06-08, 21:30

raczej nie :-) drazek da sie zregenerowac, uszczelka to norma, visko moze sie tak zachowywac, dziury nie umiem wytlumaczyc ;-)
" turbo dziura została stworzona by dać szanse V8 "
Kocham amerykańskie wozy https://youtu.be/GKJfU4Fnj-g :DD

kepa416

Postprzez kepa416 » 2016-06-09, 16:38

Aha i jeszcze jedna sprawa z nr VIN wychodzi mi kierownica S710 M sports steering wheel, multifunction, a w aucie jest zwykła Msport "serducho" ale bez multi? Możliwe że jest to błąd czy ktoś wymieniał? Jak to to w jakim celu ktoś ma pomysł?

Poprzednia strona

Powrót do strony głównej