Strona główna forum
Forum
Wszystko o serii 5
Pomoc w Zakupie

e39 530d Jarocin

Schoolbiz

Moje BMW: 530d

Re: e39 530d Jarocin

Postprzez Schoolbiz » 2019-02-26, 09:08

Po obejrzeniu kilku „perełek”w nas w cenach 15-20k, przywiozłem sobie sam z Niemiec sedana 3.0d cały w org lakierze, bez korozji, nowy tuv i do końca serwis w bmw. A ze wszystkim wyszła trochę taniej niż była wystawiona ta z jarocina. Jestem bardzo zadowolony, a kierując się logika grup bmw na fb i forach za taka trzeba zapłacić 20k. Jest to oczywista nieprawda i szukanie jelenia który za zwykłego starego diesla zapłaci jak za zboże...

sadziu

Postprzez sadziu » 2019-03-10, 13:40

Niewiedzialem ze watek sie rozwinal.
Wkoncu wzialem ta z krasnystawu. Nie jest idealem, znikome slady korozji, pare elementow malowanych plus klapa bagaznika masakrycznie naprawiona, mysle to ogarnac na piko bello ale ogolnie podloga progi sa, nie jest zle. Mechanicznie bdb silnik petarda zawias tez. Wszystko zgodne z vinem moze oprocz felg. Stargowalem i jestem zadowolony stopniowo sobie ja ogarne.
Dziekuje za odpowiedzi

Harnaś

Imię: Krystian

Moje BMW: e60 ///M57TU
e39 m51d25->m57d30
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=51750
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=36&t=76402

Postprzez Harnaś » 2019-03-11, 12:39

sadziu

to pokaż cacko a nie tylko opowiadasz ;D

Mateusz_175

Imię: Mateusz

Ostrzeżenia: 1

Moje BMW: E39 530D sedan Titansilber
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=6 ... ead#unread

Postprzez Mateusz_175 » 2019-03-11, 20:11

Sadziu czekamy na galerię w odpowiednim dziale ;)

sadziu

Postprzez sadziu » 2019-03-12, 06:18

Napewno sie pokaze jak znajde troche czasu;), dzieki jeszcze raz !!

Randall

Postprzez Randall » 2019-03-13, 19:33

Schoolbiz napisał(a):Oglądałem auto z jarocina i jeśli nadal po nie nie pojechałeś to dobrze zrobiłeś. Ja straciłem tylko 4 godziny. Samochód lakierniczo jest niezły. Nie ma rdzy, lakier nie pływa, ale nie przyglądałem się jej mega dokładnie czy była lakierowana bo padał deszcz, poza tym okazał się inny problem, wiec straciłem zainteresowanie o czym dalej. Przyczepić się można do szczegółów - wygłuszenie klapy bagażnika jest zerwane - prawie wszystkie klipsy połamane. Maskę otwiera się kombinerkami, bo rączka od linki była połamana. Skory banan mocno zniszczone. Sam środek generalnie brudny. Opony z tylu śmietnik z przodu bardzo średnie. Nie ma nadkoli....to z aspektów wizualnych ale ten samochód miał inny problem. Silnik nie ma kompletnie mocy. Poniżej 2,5k rpm jedzie jak 1.6 benzyna. Później jest trochę lepiej ale bez szału. Może jakiś mały problem zapomniałem inpy wiec nie byłem w stanie stwierdzić. Najwieksza padaka było zawieszenie. Tak bujającym się samochodem nie jechałem bardzo dawno. Każde koło idzie w inna stronę na dziurach i wybojach. Przy hamowaniu strach w która stronę poleci. Dobrze ze ten silnik nie jechał bo trumna na kołach gwarantowana. Ogólnie praca silnika tez ciężka do wychwycenia, bo ma zrobiony przelot i słychać tylko dudnienie wydechu na wolnych obrotach. Moim zdaniem hałasowalo coś z osprzętu silnika - może rolki i pasek a może koło pąsowe. Osobiście nie polecam wycieczki, chyba ze w/w mankamenty nie przeszkadzają.

Nie wiem po co jechałeś, po zdjęciach przeca widać że to trup, jak mówiłem

Harnaś

Imię: Krystian

Moje BMW: e60 ///M57TU
e39 m51d25->m57d30
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=51750
http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=36&t=76402

Postprzez Harnaś » 2019-03-13, 19:36

maciek_m30 napisał(a):
Schoolbiz napisał(a):Oglądałem auto z jarocina i jeśli nadal po nie nie pojechałeś to dobrze zrobiłeś. Ja straciłem tylko 4 godziny. Samochód lakierniczo jest niezły. Nie ma rdzy, lakier nie pływa, ale nie przyglądałem się jej mega dokładnie czy była lakierowana bo padał deszcz, poza tym okazał się inny problem, wiec straciłem zainteresowanie o czym dalej. Przyczepić się można do szczegółów - wygłuszenie klapy bagażnika jest zerwane - prawie wszystkie klipsy połamane. Maskę otwiera się kombinerkami, bo rączka od linki była połamana. Skory banan mocno zniszczone. Sam środek generalnie brudny. Opony z tylu śmietnik z przodu bardzo średnie. Nie ma nadkoli....to z aspektów wizualnych ale ten samochód miał inny problem. Silnik nie ma kompletnie mocy. Poniżej 2,5k rpm jedzie jak 1.6 benzyna. Później jest trochę lepiej ale bez szału. Może jakiś mały problem zapomniałem inpy wiec nie byłem w stanie stwierdzić. Najwieksza padaka było zawieszenie. Tak bujającym się samochodem nie jechałem bardzo dawno. Każde koło idzie w inna stronę na dziurach i wybojach. Przy hamowaniu strach w która stronę poleci. Dobrze ze ten silnik nie jechał bo trumna na kołach gwarantowana. Ogólnie praca silnika tez ciężka do wychwycenia, bo ma zrobiony przelot i słychać tylko dudnienie wydechu na wolnych obrotach. Moim zdaniem hałasowalo coś z osprzętu silnika - może rolki i pasek a może koło pąsowe. Osobiście nie polecam wycieczki, chyba ze w/w mankamenty nie przeszkadzają.

Nie wiem po co jechałeś, po zdjęciach przeca widać że to trup, jak mówiłem
Wrozita Maciej ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Poprzednia strona

Powrót do strony głównej