Strona główna forum
Pozostałe
Zloty

Majówka z BMW Toruń 4 Maja 2019

Zloty i spotkania BMW.
bonzo320i

Moje BMW: E39 523i/528i Swap 1997
KAWASAKI ZX9R

Re: Majówka z BMW Toruń 4 Maja 2019

Postprzez bonzo320i » 2019-04-20, 10:11

Oj tam panowie, kto będzie chciał to pojedzie ;) przymusu nijakiego nie ma, ale sam pamiętam jak w latach 2001-2004 latało Się na zloty ATS do Torunia później chyba do Piły. Palenie gumy to była podstawowa atrakcja i nikomu to nie przeszkadzało, jednak nie to było powodem dla którego Się tam jeździło a wspólny wypad z ekipą, dobra zabawa i weekendowy reset :drunk: lol
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Obrazek

lincoln

Imię: Przemooo

Ostrzeżenia: 1

Postprzez lincoln » 2019-04-26, 22:04

Osobiście nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu, z relacji wynikało, że to impreza mocno komercyjna, gdzie trzepią Ci auto żebyś swoich browarów nie wwoził, stoisz na bramkach kilka godzin, stoisz gdzieś tam w trawie, a ekipa z moich stron zbierała się tak, żeby chociaż Ci na początku i na końcu kolumny mieli prawo jazdy ;-)

bonzo320i

Moje BMW: E39 523i/528i Swap 1997
KAWASAKI ZX9R

Postprzez bonzo320i » 2019-04-27, 10:16

Początkowo nie było problemu z wnoszeniem swojego alko, później faktycznie sprawdzali i nie można było lewizny zabrać, ale i na to znajdowało Się sposoby :P np. szybki demontaż głośnika z tuby i do skrzyni leciały flaszki z browarem lub wódeczka,coś tam upchnęło Się do śpiworów i po problemie :tak:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Obrazek

lincoln

Postprzez lincoln » 2019-05-01, 09:29

No, ale to zakrawa na zdzieranie z ludzi kasiory za wszelką cenę, a to sie mocno kłóci ze zlotem pasjonatów. Do Torunia nie mam daleko, tymbardziej podziwiam tych co jadą przez pół karju na zlot "sportowej" marki, na zlot o mało sportowym zabarwieniu. Ogólnie mi najbardziej brakuje właśnie tego "sportu"...

atom1

Imię: Karol

Moje BMW: E34 520 T

Postprzez atom1 » 2019-05-04, 22:23

no jak zlocik? pogoda sie zdupiła i chyba byla lipa, nie zdarzylem przyjechac bo.. deszczyk ;-) ale beciarzy bez liku "na miescie" gleba fela i flagi, nie widzialem nic ciekawego ;(( jakis icek? wloty na dachu..?
" turbo dziura została stworzona by dać szanse V8 "
Kocham amerykańskie wozy https://youtu.be/GKJfU4Fnj-g :DD

bzyku_2002

Imię: Przemek

Moje BMW: 540i `98 M62B44

Postprzez bzyku_2002 » 2019-05-27, 22:52

Oooj jak przykro czyta się ten Wasz hejt. Nie byłem, nie widziałem, pogoda, ale słyszałem...

Panowie w sobote po południu ok 15-stej pogoda się zje...(popsuła) aczkolwiek według mnie, bo byłem, było zaje fajnie, brakowało Drift Open, ale ujdzie.

Dowiedziałem się naprawdę paru istotnych rzeczy, podpytałem, podpatrzyłem, pomacałem i widziałem na żywo parę rzeczy jakie chodzą mi po głowie i mam już jakiś zarys myśli

Teraz napiszę jak ja to robię.
Mianowicie wynajmuję z odpowiednim wyprzedzeniem nocleg, jadę razem z żoną i znajomymi w piątek, zostawiam auto na placu zlotu i taxi na miasto. Impreza, reset i balanga. Rano po śniadaniu taxi jak najbliżej, bo korki przeokropne i cały dzień na zlocie. Pod wieczór zabieram auto i jadę dalej już delikatnie "zabaniaczyć"
i w Niedziele po śniadaniu z regóły wracam do domu, ale w tym roku zachaczyłem jeszcze o Piłe, ale tam ścigali się na 1/4 mili więc według Was nuda i szkoda czasu, bo będą upalać i będzię padał desz...

Prywatnie zajmuję się motoryzacją i transportem samochodów po Europie, Afryce i Azji, auta nowe, używane i assistance i nie bardzo mam czas na cokolwiek, ale taki wypad na weekend ładuje akumulatory i człowiek nabiera chęci do życia i dalszego działania, nie koniecznie ze swoim autem.
Więc jak czytam co niektóre komentarze (nie tylko tu) to wydaje mi się, że ludzie muszą zapierd... w korporacjach i nie mają prywatnego życia, a już wypad na weekend i wydanie paru "cebulionów" nie wchodzi w grę. Fakt ochrona sprawdza, czy nikt nie wwozi alkoholu i "substancji" zakazanych. Ludzię jadą tam ze znajomymi, grillują, bawią się i cieszą się z tego.

Było fajnie, za rok też jadę i też zaproponuję Wam wyjazd, spotkanie się i małą wódeczkę, która jak wiadomo jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.

Pozdro
PO CO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAWAĆ W P***

lincoln

Postprzez lincoln » 2019-06-02, 09:32

Gdzie Ty tu widzisz hejt???

Co do wyścigów na 1/4 to zerknij na chociazby moją galerię, będzie tam niewiele mniej "ścigów" niż widziałeś w Pile.

Wódka szkodzi, a zlot w Toruniu niewiele ma wspólnego z pasjonatami - czyli dokładnie odwrotnie jak uważasz :P

Poprzednia strona

Powrót do strony głównej